Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 21
  1. #11
    Guest

    Default κλεψιμο φωτο

    8.απαγορεύεται η παρενόχληση, δημοσίευση συνδέσμων ή υλικού που περιέχει ναζί, πορνογραφία, ρατσισμό ή οτιδήποτε άλλο υλικό που προσβάλει ομάδες ανθρώπων ή ανθρώπους μεμονωμένα

    οπως πολυ σωστα αναφερεις στον κανονα 8 λεει ''η ανθρωπουσ μεμονομενα''....μπορει ο καθε παικτης να κανει οτι λογαριασμο θελει οπως επισης και να χρησιμοποιει το ονομα μου ειναι θεμιτο και το καταλαβαινω...ομως το να χρησιμοποιει καποιος φωτογραφιες προσωπικες χωρις την αδεια μου ειναι κλοπη υλικου και εμπιπτει στουσ κανονες προσωπικων δεδομενων...

    δεν μπορω να πω κατι αλλο και ζηταω την παραδειγματικη τιμωρια του παικτη...

  2. #12

    Default

    Quote Originally Posted by zikosdog View Post
    οπως πολυ σωστα αναφερεις στον κανονα 8 λεει ''η ανθρωπουσ μεμονομενα''....μπορει ο καθε παικτης να κανει οτι λογαριασμο θελει οπως επισης και να χρησιμοποιει το ονομα μου ειναι θεμιτο και το καταλαβαινω...ομως το να χρησιμοποιει καποιος φωτογραφιες προσωπικες χωρις την αδεια μου ειναι κλοπη υλικου και εμπιπτει στουσ κανονες προσωπικων δεδομενων...
    Οκ το "ανθρώπους μεμονωμένα" το καταλαβαίνω απόλυτα όπως επίσης και το θέμα των προσωπικών δεδομένων.
    Οπότε έχουμε 2 πιθανότητες τιμωρίας.
    1) Σε βρίζει συνεχώς με χυδαίο τρόπο άρα σε προσβάλλει μεμονωμένα.
    2) Έχει κλέψει προσωπικές σου φωτογραφίες και τις έχει ανεβάσει στο ίντερνετ χωρίς την άδεια σου. (Παραβίαση προσωπικών δεδομένων θεωρείται το χακάρισμα του υπολογιστή σου κι όχι η αντιγραφή των φωτογραφιών σου αν προηγουμένως τις έχεις δημοσιεύσει στο προφίλ σου στο TC ή σε κάποιο site τύπου hi5 ή fb γιατί τότε πρώτος εσύ έχεις εκθέσει τα προσωπικά σου δεδομένα στον ιστό)

    Οπότε αν σε βρίζει χυδαία ή σου έχει κλέψει υλικό μέσα από τον υπολογιστή σου αναφερέ το.

    ΥΓ: Όταν λέω χυδαία μην κάτσεις να αναφέρεις βρισιές τύπου "γαμ*** ο πάο και η λεωφόρος για The Crims λέγεται το παιχνίδι κι ασχολείται με πουτάνες, ναρκωτικά κι εγκλήματα.

  3. #13
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by ;32061
    Αν θέλετε να αναφέρετε κάποιον που νομίζετε οτι πρέπει να αποκλειστεί από το παιχνίδι, ποστάρετε εδώ...

    - ID λογαριασμού
    - nickname
    - λόγος
    - αποδείξη ( c/p με ώρα παιχνιδιού ή printscreen)
    Θα ήθελα να αναφέρω το εξής
    - ID: 13649167
    - nickname: zikosdog
    - Rule 8
    -

    Παρενοχλεί την ατομικότητα μου δημοσιεύοντας σεξουαλικά-πορνογραφικα σχόλια για το πρόσωπο μου. Η ζωή μου εκτός παιχνιδιού είναι κάτι που αφορά μόνο εμένα και ουδεμία σχέση με το παιχνίδι έχει. Χαρακτηρισμοί όπως "βρες γυναίκα", "η μαλακία είναι καλύτερη από το γαμήσι" είναι αστειότητες και προκλήσεις. Παρακαλώ για την άμεση τιμωρία του συγκεκριμένου "λογαριασμού" καθ' ότι εγώ ποτέ δεν έχω καταφερθεί αρνητικά απενάντι του.

  4. #14
    Guest

    Default

    Πολυ ωραια λοιπον μπορειτε να με τιμωρησετε.....να το δουμε και αυτο.αλλοι δημοσιοποιουν φωτογραφιες και αλλοι θα τιμωρηθουν....συγχαρητηρια warningshot που μπορεις να το καΤΑΦΕΡΕΙς και αυτο....ειρωνευεσαι τους μισους παικτες στο γαμε και ζητας να τιμωρηθουν αλλοι....μπραβο αγορι μου.συνεχισε ετσι........οσο για το αλλο φρανσ εαν δεν κατεβουν οι φωτογραφιες αμεσα απο τον παικτη που εχουμε πει οποιος και αν ειναι αυτος θα απευθυνθω στην αρχη προστασιας προσωπικων δεδομενων και πιστεψε με (λογω επαγγελματος γνωριζω την διαδικασια) θα το κανουν αυτοι και θα υπαρξουν και κυρωσεις....τωρα πλεον δεν περιμενω να μου στειλεις μια απαντηση αλλα θελω να δω να βγαινουν οι φωτο.σταματαω εδω τα μηνυματα και περιμενω τις ενεργειες σας.ευχαριστω προκαταβολικα για τον χρονο σου....

  5. #15
    Guest

    Default

    Ρε ζικο έχεις τρελαθεί εντελώς?
    Πότε δημοσιοποίησα φωτογραφία σου?
    Να ειρωνεύομαι πειράζει? Δηλαδή εσύ δεν έχεις ειρωνευτεί ποτέ κανέναν? Ούτε κανα φιλαράκι σου για πλάκα? Για την γκόμενα του, για την ομάδα του για οτιδήποτε.
    Ξεκόλλα με την πάρτη μου λοιπόν και get a life.
    Μεγάλος άνθρωπος είσαι ρε πούστη. Σου έριξα 2-3 φάπες και τι έγινε στην τελική? Ένα γαμωπαίχνιδο είναι.
    Σταμάτα να βλέπεις φαντάσματα και στμάτα να ασχολείσαι με τη πάρτη μου. Έχω πολύ καλύτερα πράγματα να κάνω από τα να δημοσιοποιώ φωτογραφίες σου.

    ΠΑΙΡΝΩ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΑΠΑΙΤΗΣΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΖΗΤΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΙΜΩΡΗΘΕΙ Ο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ.

    απαλλαγή λόγω τεταμένων νεύρων που επηρεάζουν τη νοημοσύνη του...

  6. #16
    Guest

    Default

    μη σπάσει και τον υπολογιστή του από τα νεύρα του και οι φίλοι μου οι αντμινς μείνουν άνεργοι σε περίοδο κρίσης...

  7. #17
    Guest

    Default

    εαν δεν εισαι εσυ warning που ανεβασες τισ φωτο σου ζητω συγνωμη.....δεν εχω τπτ μαζι σου και οπως λες ενα παιχνιδι ειναι....απαιτω ομως απο τον frans να διαγραψει αμεσα τον παικτη που εχει ανεβασει τις φωτο......τελος

  8. #18

    Default

    Δεν έχω κάποια αρμοδιότητα να διαγράφω παίχτες ούτε είμαι πια μέλος του Crew.

    Eπειδή όμως υπήρξα για τρία χρόνια μέλος του crew και η πιο πολύ δουλεία στο Ελληνικό support έχει γίνει από εμένα κοιτάζω που και που αν χρειαστεί κάποιος κάτι. Το μόνο που μπορώ να κάνω μετά είναι να μεταφέρω το "αίτημα μέσω skype" σε κάποιον admin που έχω στις επαφές μου.

    Επίσης δε νομίζω πως κανένας admin μπορεί να διαγράψει λογαριασμό. Το μόνο που μπορούν να κάνουν είναι να ban-άρουν για 2 μέρες, για μια εβδομάδα ή για πάντα. Ανάλογα με το "παράπτωμα" πάντα.

    Ίσως μόνο οι Σουηδοί μπορούν να διαγράψουν λογαριασμό αλλά πολυ αμφιβάλλω αν θα το έκαναν για οποιοδήποτε λόγο. Γιατί πολύ απλά δε τους συμφέρει. (Επαγγελματίες είναι, το game γι' αυτούς είναι πηγή εσόδων)

    Πάντως να ξέρεις πως η προσωπική μου γνώμη είναι πως δεν υπήρχε περίπτωση να αποκλείσουν το συγκεκριμένο χρήστη ούτε για 1 ώρα. Γιατί το να αντιγράφει φώτος από το προφίλ σου και να τις ανεβάζει δεν αντιτίθεται στους κανόνες τους. Το αν εσύ θεωρείς πως ο χρήστης αυτός παραβιάζει τα προσωπικά σου δεδομένα είναι δικό σου θέμα κι όχι δικό τους.

    Σκέψου κάτι.. Που να ξέρουν αυτοί πως το δικό σου account είναι το πραγματικό και το άλλο το πλαστό? Έχετε πάει ποτέ για καφέ για να σε γνωρίσουν από κοντα?

    Τελοσπάντων από ότι είδα ο χρήστης διέγραψε το λογαριασμό. Οπότε τέλος καλό όλα καλά.

    Μια FILική συμβουλή σε όλους: Παίχτε το παιχνιδάκι για την πλάκα σας και μην το παίρνετε τόσο σοβαρά.

  9. #19
    Guest

    Default

    καλησπερα . εχω φαει ban χωρισ να υπαρχει λογοσ . μου βγαζει κατι για κανονα 2 χωρισ κανενα λογο. ουτε εβρισα ουτε τπτ . το τελευταιο ηταν ενα μυνημα που εστειλα σε ενα παιχτη να μπει στο gang μου. εξηγηστε μου τι παιζει . ευχαριστω

  10. #20
    Guest

    Default Repor this member chek it pls thanx

    thathela na anafero enan pexti pou prepi na skotoni sinexia kapio bot i kapio alo diko tou logariasmo mporite na dite ton tipo parakalo


    ID 16374448
    Σεβασμός 280914
    Εγγεγραμένος από 2013-05-07
    Τελευταία εισαγωγή 2013-07-29 03:59:24
    Επίπεδο Larcenist
    Χαρακτήρας Λωποδύτης
    Φόνοι 11
    φορές σκοτωμένος 5
    Φύλο Άνδρας
    Ημερομηνία γέννησης 1993-09-06
    Skype usranamotka
    Επισκέπτες προφίλ 581
    Ενεργός χρόνος 42:53
    Times banned 0

    Ατομικές επιθέσεις
    Ημερομηνία Επιτιθέμενος Θύμα Αποτέλεσμα
    78 14:11 GodOne jovanbm5 Το θύμα πέθανε
    78 12:10 GodOne jovanbm5 Το θύμα πέθανε
    78 10:04 GodOne jovanbm5 Το θύμα πέθανε
    78 08:03 GodOne jovanbm5 Το θύμα πέθανε
    78 04:22 GodOne jovanbm5 Το θύμα πέθανε

    Επιθέσεις συμμορίας
    Ημερομηνία Επιτιθέμενη συμμορία Αντίπαλη συμμορία Αποτέλεσμα
    46 11:37 dasdwqdasc ZUZxOMAxSASxMAREK Θύμα Το θύμα πληγώθηκε
    46 11:28 dasdwqdasc ZUZxOMAxSASxMAREK Θύμα Το θύμα πληγώθηκε
    46 11:26 dasdwqdasc ZUZxOMAxSASxMAREK Θύμα Το θύμα πληγώθηκε
    46 11:23 dasdwqdasc ZUZxOMAxSASxMAREK Θύμα Το θύμα πληγώθηκε
    46 11:19 dasdwqdasc ZUZxOMAxSASxMAREK Θύμα Το θύμα πληγώθηκε

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •