Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 2 of 2

Thread: dzielnice

  1. #1

    Default dzielnice

    dzielnice dają za duże bonusy i mają za duży wpływ dla określonej liczny osób, rozmawiałem z wieloma osobami i podobnie jak ja tracą oni chęć do gry nawet 4fun po tym jak chcą zdobyć dzielnice i odbijają się od wszystkich tracąc w jednej chwili znaczną część statystyk na których zdobycie poświęcili mnóstwo czasu. rozumiem że udostępniając dzielnice dla wszystkich na zasadzie walczenia tylko z botami można by jej w ogóle nie wprowadzać bo wszyscy czy tak czy siak albo mają albo nie mają bonusu, ale po wprowadzeniu jej gra ma sens tylko dla 50 najlepszych osób a reszta może spokojnie skończyć grę na powiedzmy 30-40 dniu. osobiście mam pomysł aby dzielnice nagradzały graczy, którzy codziennie i regularnie się logują i aby ataki botów były częstsze i wymagały robienia codziennych treningów oraz skakania. dla topki i tak to nie zrobi różnicy a nawet wyeliminuje pewne podejrzenia wśród graczy top o przekazywanie lubianym graczom przez ekipę tc o tym który gracz znajduje się w jakiej dzielnicy i ile ma siły żeby po prostu mu ją odebrać i uniemożliwić grę o top (nie wiem czy to polega na prawdzie, przekazuje informacje od innych graczy). oczywiście bez spiny, pozdrawiam wszystkich serdecznie i trzymajcie się (a przynajmniej nie puszczajcie)

  2. #2
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    861

    Default

    Hello qkna

    You may think that districts can be very effective to define winners but, I do not agree with that.

    Game has its own features such as districts, gang robberies, drug mules, street fights, ships, boats, special events (robberies and police, eco), hookers, stocks, missions and invests.

    If 1 person wins the round by using only districts, you can be right.

    But, all of these features have its own advantage and districts give some extra. So, you have to play with all of them.

    Additionally, people who owns the streets, they donot stay on 1 disctrict usually, they change it related to their game. When ship comes, they change to ship. When invest collecting time comes, they use invest district. So, it depends on their strategies.

    So, if you wish to have its advantages, you must risk your stats to win a street. I do not see any problem on that.
    Your Sincerely
    ----------------
    eagleking52 / Tolga Gedik
    Game Manager
    Abuse Team Leader
    www.thecrims.com
    [email protected]
    https://discord.gg/kXhW4K229Z

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •