dzielnice dają za duże bonusy i mają za duży wpływ dla określonej liczny osób, rozmawiałem z wieloma osobami i podobnie jak ja tracą oni chęć do gry nawet 4fun po tym jak chcą zdobyć dzielnice i odbijają się od wszystkich tracąc w jednej chwili znaczną część statystyk na których zdobycie poświęcili mnóstwo czasu. rozumiem że udostępniając dzielnice dla wszystkich na zasadzie walczenia tylko z botami można by jej w ogóle nie wprowadzać bo wszyscy czy tak czy siak albo mają albo nie mają bonusu, ale po wprowadzeniu jej gra ma sens tylko dla 50 najlepszych osób a reszta może spokojnie skończyć grę na powiedzmy 30-40 dniu. osobiście mam pomysł aby dzielnice nagradzały graczy, którzy codziennie i regularnie się logują i aby ataki botów były częstsze i wymagały robienia codziennych treningów oraz skakania. dla topki i tak to nie zrobi różnicy a nawet wyeliminuje pewne podejrzenia wśród graczy top o przekazywanie lubianym graczom przez ekipę tc o tym który gracz znajduje się w jakiej dzielnicy i ile ma siły żeby po prostu mu ją odebrać i uniemożliwić grę o top (nie wiem czy to polega na prawdzie, przekazuje informacje od innych graczy). oczywiście bez spiny, pozdrawiam wszystkich serdecznie i trzymajcie się (a przynajmniej nie puszczajcie)