Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 2 of 2

Angry Yeter oyundan soğudum...!!!

Gece kulubüne girdiğimde 3 kez maus tıklaması gerektiren saldırıyı adamlar 0.01 saniyede gerçekleştiriyor yani kulube girdiğim an ölüyorum direk internetim fiber 300 mgbt ticket açıyoruz tek tek ama olan yine bize oluyor %50 soygun günü yada ekstra soygun günü ama bütün günümüz hastanede geçiyor kredi veriyoz çıkıyoz yine 2 soygun atıp gece kulübünde ölüyoz üstüne statlarımız gidiyor üstüne emeğimiz gidiyor üstüne kredilerimiz gidiyor neden bu oyunda emeği ile oynayanlar değilde hile hurda ile oynuyanlar kazanıyor evet bir açıklama bekliyorum THECRİMS TR yetkileleri...!!!

Selam Copleyn.

Oyunda 3 tıklama veya 1 tıklama olayıyla alakalı bir şey değil sadece bu. Oyunda elini hızlı kullanan, hızlı mouse hareketi yapabilen ve kime vurup vurmayacağına hızlı karar veren oyuncular hızlı hareket edebiliyor.

0.01 saniyede hiçbir oyuncunun birini vurduğunu görmedim. Gördüğümde zaten bir sonraki saniyesini beklemeden banlıyoruz.

Burada mesele oyuncunun 0.01 saniyede sizi vurması değil. Size öyle görünmesi. Siz barda beklediğinizde, bara sizden sonra giren oyuncuları siz görene kadar belirli bir süre geçiyor. Ve hatta, o sırada da lag olursa, bilgisayarda gecikme olursa vay halimize. Hiç adamı görmeden bile saldırı yemiş olabiliyorsunuz.

Bu nedenle ben her zaman oyunculara, bara girer girmez işinizi halledip çıkmasını öneriyorum. Barda beklemeyin. Enerji doldurun çıkın.

Hunt atıyorsanız da, gir çık. Sen girmeden önce bara olan ve karşılaştığın oyunculara vurmaya çalışın. Barda bekleyip de giren oyuncuyu vurmaya çalışmayın. Ya da o oyunculardan kaçmaya çalıştığınızda yakalanmanız daha kolay.
    Your Sincerely
    ----------------
    eagleking52 / Tolga Gedik
    Game Manager
    Abuse Team Leader
    www.thecrims.com
    [email protected]
    https://discord.gg/kXhW4K229Z