W tej rundzie robimy to spokojnie, wprowadzając drobne zmiany w punktach gangu i pakietach VIP.
Jak już jakiś czas temu wspomniałem na forum, postanowiliśmy trochę poeksperymentować z cenami, a ponieważ co roku w moje urodziny nasze Crew dostaje bonus, postanowiłem skorzystać z okazji i obniżyć ceny na 2 rundy.
To czy te ceny są ostateczne, zależy to od społeczności, ponieważ jak wielokrotnie wspominaliśmy, nawet jeśli obniżamy ceny, nasze koszty pozostają takie same.

Chciałbym podziękować tym, którzy pomagają nam testować ALPHA i mam nadzieję, że nowy projekt będzie gotowy do następnej rundy. Następnym krokiem będzie aplikacja, której wydanie potrwa nieco dłużej. Niestety nie możemy się spieszyć, ale nowy projekt będzie znacznym ulepszeniem, szczególnie jeśli grasz w grę na telefonie.

Największą zmianą, jaką wprowadziliśmy w tej rundzie, jest zmniejszenie liczby graczy SPECJALNYCH PRZEDMIOTÓW dla vipów i nie vipów.
Wybraliśmy tę drogę z 2 prostych powodów. Jednym z nich jest zmniejszenie ilości wydawanych pieniędzy, a 2, ponieważ jestem pewien, że to zmieni strategię, którą ludzie stosują, aby grać o szczyt. Jestem pewien, że to prawdopodobnie zepsuje profesję, ale po kilku rundach będziemy musieli je zrównoważyć.

Biorąc to pod uwagę, to są zmiany na nadchodzące rundy.

Zmiany w pakiecie VIP 1
Po 10 atakach tego samego gracza lub na tym samym graczu zmiana statystyk jest ograniczona do 1% (*znika po 75 zabójstwach*) - nowa funkcja
Widoczne aukcje dragów: 15 (zmniejszono z 20)
10% kara do łupów przy zatrudnianiu złodziei do napadów (zmniejszona z 15%)
Można kupić przedmiot do transfuzji krwi za 5 kredytów (zamiast 10 kredytów)
Można kupić 2 przedmioty specjalne


Zmiany w pakiecie VIP 2
Po 10 atakach tego samego gracza lub na tym samym graczu zmiana statystyk jest ograniczona do 1% (znika po 150 zabójstwach) - nowa funkcja
7% kary do łupów przy zatrudnianiu złodziei do napadów (zmniejszono z 10%)
Przedmiot: 15 x Sterydy (zmniejszono z 25)
Można kupić przedmiot do transfuzji krwi za 5 kredytów (zamiast 10 kredytów)
Można kupić 3 przedmioty specjalne (zmniejszono z 9)

Zmiany w pakiecie VIP 3
Po 10 atakach tego samego gracza lub na tego samego gracza zmiana statystyk jest ograniczona do 1% (znika po 250 zabójstwach) - nowa funkcja
Przedmiot: 25 x Sterydy (zmniejszono z 35)
Przedmiot: 15 x Pierścień Ognia (zmniejszono z 25)
Przedmiot: 30 x Opieka prywatna (zmniejszono z 40)
Przedmiot: 30 x Ucieczka z więzienia (zmniejszono z 40)
Można kupić 4 przedmioty specjalne (zmniejszono z 10)

Nowy pakiet VIP dla hunterów – 10/15 euro (odpowiednik pakietu VIP lvl 3)
Możesz posiadać i grać na drugim koncie i możesz przenosić statystyki między kontami poprzez ataki. Twoje konto dodatkowe musi mieć co najmniej 1 VIP, aby udostępniać statystyki i ofiary.
Można kupić 4 przedmioty specjalne
10% więcej mocy z broni
10% większa wytrzymałość od pancerza
15% więcej siły ataku
Po 10 atakach tego samego gracza lub na tego samego gracza zmiana statystyk jest ograniczona do 1% (znika po 300 zabójstwach)
Dostęp do broni specjalnej
Dostęp do specjalnych pancerzy
30% zniżki na wykup z więzienia
30% zniżki na prywatną opiekę w szpitalu
10 dodatkowych biletów dziennie
50 wyjątkowych wydarzeń, specjalne ceny dragów i specjalne transporty
Zobacz dzienny zysk dla swoich budynków
Poręczny notatnik, zanotuj na przykład swój następny cel
Dostęp do Księgowego na giełdzie, gdzie możesz zobaczyć swoje dotychczasowe transakcje
Widoczne aukcje składników dragów: 15
+75 maks. HP
10% kara łupu przy zatrudnianiu złodziei do rabunków
10000 punktów statystyk, które możesz zmienić w dowolne statystyki
50 biletów
Pozycja: 40 x Dopalacze
Pozycja: 50 x Sterydy
Pozycja: 30 x Pierścień Ognia
Pozycja: 40 x Prywatna opieka
Pozycja: 50 x Ucieczka z więzienia
Przedmiot: 3 x Talizman Wglądu
Pozycja: 50 x Transfuzja krwi
Twoja nazwa użytkownika nie będzie wyświetlana jako właściciel ulicy.
Można kupić przedmiot do transfuzji krwi za 5 kredytów.
Maksymalny rozmiar kolejki produkcyjnej w laboratorium: 5

Zmiany dla graczy bez Vip
Można kupić 2 przedmioty specjalne

CENNIK VIP
Pakiet VIP 1 - 5 euro
Pakiet VIP 2 - 7 euro
Pakiet Vip 3 - 10 euro / 1 zakup .
Pakiet Vip 3 - 15 euro / 2. zakup i tak dalej…

Zmiany w gangach

Punkty gangu: 8% respektu gracza zostanie dodane do punktów gangu - wejdą one w życie w ostatnim dniu gry i nie zostaną utracone podczas wojen gangów.

Kiedy tworzyłem te gangi i wojny gangów, zawsze miałem na uwadze równowagę między grą o top a gangami. Chodziło o to, że potrzebujesz potężnego gangu, aby móc dostać się na szczyt. Niestety na podstawie opinii wydaje się, że gangi tak naprawdę nie chcą najlepszych graczy, ani też najlepsi gracze wcale nie potrzebują potężnych gangów, aby dotrzeć do TOP 10, więc staram się znaleźć sposoby, aby uczynić je ciekawszymi, trudniejszymi i bardziej konkurencyjnymi. Jeśli masz jakieś pomysły, prześlij je do mnie na adres [email protected]


Zmiany dla Alfonsa

Lvl 13 Pimp : Obniż kwotę,