Želim da vam predstavim novu funkciju / stvar koju sam smislio.

Ideja nije nova, uvek sam pokušavao da nađem način da ZAŠTITIM nove igrače od gneva HITMAN-a ... Novi igrači će uvek videti ovu profesiju kao korisnika makroa/skripte i to ima smisla.
Novi igrač koji ne poznaje nikoga u igri neće razumeti kako je moguće da umre za manje od 1 sekunde, u njihovom umu ne postoji način da se osoba kreće tako brzo bez obzira koliko godina je ta osoba uložila u igru.

S druge strane imamo Hitman / Ubicu igrača, onog koji ne vara, a on se stalno žali da nema ljudi u rejvovima, da ljude ne treba štititi granicama i da ubijanje postaje sve teže i teže iako oni jasno mogu dostići 3000 ubistava za 40 Crims dana.

Uvek sam bio u sredini... Moram da zaštitim novog igrača jer bez novih igrača ova igra BI UMRLA! Ali sa druge strane moram da vratim nešto onim igračima koji su se tako dugo zadržali u igri.

Ovo me dovodi do sledećeg. Ništa što čitate ovde nije zakucano... sve se može promeniti, od procenata dobijanja i gubljenja statsa do tajmera u klubu.
Voleo bih da mi date svoj doprinos o tome i molim vas budite otvoreni .. Nisam ovde da uništavam lov .. niti želim da uništim ubicu kao profesiju .. Pokušavam da pronađem sredinu koja u mom mišljenju neizbežna s obzirom na planove koje imamo za igru.


Nekada sam imao ideju gde bismo mogli da imamo nasumične botove koji ulaze i izlaze iz rejva kako bi lov učinili zabavnijim.


Naziv funkcije

Klanica

30 Rejvova


10 rejvova - ovde će botovi imati početnu snagu od 2000 Napadne snage. Njihova Napadna snaga će se povećati za 20% nakon svakog dana TC
10 rejvova - ovde će botovi imati početnu snagu od 10000 Napadne snage. Njihov Napadna snaga će se povećati za 40% nakon svakog dana TC
10 rejvova - ovde će botovi imati početnu snagu od 50000 Napadne snage. Njihov Napadna snaga će se povećati za 50% nakon svakog dana TC



Svaki rejv će imati 1 bota povezanog sa njim.
Svaki bot će ulaziti i napuštati svoj rejv svakih 30 sekundi. Intervali bi verovatno trebalo da budu malo drugačiji da ne bi svi botovi ulazili i izlazili u isto vreme u rejvove.
Botovi bi trebalo da napuste rejv posle 1,1 sekunde.
Rejvovi će imati imena i bez ograničenja (mogli bismo koristiti stare admin rejvove.. Npr.: Vodolija)
Trebalo bi da bude dostupno svim profesijama.

1 napad će koštati 1 ulaznicu.
Igrači će pobeđivati i gubiti statistiku u istim procentima kao i ranije. Ovo je nešto o čemu stvarno moram da razmislim....



Promene u profesijama

Jednom kada profesija dostigne 100 ubistava, jedini način da se izvrši ubistvo bi bio ovde u ovoj ARENI.
Ubistva napravljena u normalnim rejvovima se više neće računati.