Šajā raundā būs tikai nelielas izmaiņas ar bandas punktiem un VIP pakām.
Kā jau kādu laiku atpakaļ minēju forumā, nolēmu paeksperimentēt ar cenām, tā kā katru gadu manā dzimšanas dienā crew saņem bonusu, es nolēmu samazināt cenas 2 raundos.
Vai šīs cenas paliks tādas pašas, ir atkarīgs no spēlētājiem, jo kā jau esmu minējis vairākkārt, samazinot cenas, spēles uzturēšanas izmaksas nemainās.

Es vēlos pateikties tiem, kas palīdz mums testēt ALPHA, cerams jaunais dizains būs gatavs nākamajā raundā, nākamais solis būs aplikācija, kuras izgatavošana aizņems vairāk laika, lai gan aktīvi strādajam pie tās izveides. Diemžēl mēs nevaram sasteigt lietas, taču jaunais dizains būs liels uzlabojums, īpaši, ja tu spēlē no telefona.

Lielākā izmaiņa šajā raundā ir samazināts īpašo mantu iegādāšanās skaits gan VIP, gan parastajiem spēlētājiem.
Viens iemesls tam ir samazināt naudas daudzumu, līdz ar to arī respektu top spēlētājiem, un otrs iemesls ir tas, ka šādi top spēlētājiem būs iemesls izmainīt savu spēles stratēģiju. Esmu pārliecināts, ka tas iespaidos profesijas, taču ar laiku mēs to izlīdzināsim.



VIP 1 pakas izmaiņas
Pēc 10 uzbrukumiem vienam un tam pašam spēlētājam, stati izmainās par 1% (*tas pazudīs pēc 75 slepkavībām*)
Redzamās narkotiku komponenšu izsoles: 15 (samazinātas no 20)
10% mazāk naudas, nolīgstot laupītājus (samazināts no 15%)
Asins pārliešana maksā 5 kredītus (samazināts no 10 kredītiem)
Var nopirkt 2 īpašās mantas (samazināts no


VIP 2 pakas izmaiņas
Pēc 10 uzbrukumiem vienam un tam pašam spēlētājam, stati izmainās par 1%, tas pazudīs pēc 150 slepkavībām
7% mazāk naudas, nolīgstot laupītājus (samazināts no 10%)
15 x steroīdi (samazināts no 25)
Asins pārliešana maksā 5 kredītus (samazināts no 10 kredītiem)
Var nopirkt 3 īpašās mantas (samazināts no 9)


VIP 3 pakas izmaiņas
Pēc 10 uzbrukumiem vienam un tam pašam spēlētājam, stati izmainās par 1%, tas pazudīs pēc 250 slepkavībām
25 x steroīdi (samazināts no 35)
15 x uguns gredzens (samazināts no 25)
30 x privātā aprūpe (samazināts no 40)
30 x izlaušanās no cietuma (samazināts no 40)
Var nopirkt 4 īpašās mantas (samazināts no 10)


Jauna VIP paka – 10/15 € (līdzīga VIP 3 pakai)
Tev var piederēt vēl viens profils, no kura vari spēlēt un ziedot sev status. Tavam otram profilam jābūt vismaz VIP 1 pakai, lai varētu ziedot status un slepkavības.
Var nopirkt 4 īpašās mantas
10% lielāks spēks no ieročiem
10% lielāka izturība no bruņām
15% lielāks uzbrukuma spēks
Pēc 10 uzbrukumiem vienam un tam pašam spēlētājam, stati izmainās par 1%, tas pazudīs pēc 300 slepkavībām
Pieeja īpašiem ieročiem
Pieeja īpašām bruņām
30% atlaide izbēgšanai no cietuma par kredītiem
30% atlaide privātajai aprūpei
Papildus 10 biļetes dienā
Papildus 50 īpašie spēles notikumi, īpašas narkotiku cenas un transporti, kuriem varēs pārdot narkotikas par daudz augstāku cenu
Varēs redzēt ienākumus no ēkām par katru dienu
Ērta piezīmju grāmatiņa, kur pierakstīt savus nākamos mērķus
Piekļuve grāmatvedim akciju tirgū, kur varēsi redzēt savus iepriekšējos darījumus
Redzamās narkotiku komponenšu izsoles: 15
+75 max HP
10% mazāk naudas, nolīgstot laupītājus
10000 statu punkti, kurus vari pārvērst jebkuros statos
50 biļetes
40 x treniņu paātrinātājs
50 x steroīdi
30 x uguns gredzens
40 x privātā aprūpe
50 x izlaušanās no cietuma
3 x izpratnes talismans
50 x asins pārliešana
Tavs lietotājvārds neparādīsies kā ieliņas īpašnieka vārds
Asins pārliešana maksā 5 kredītus
Max rindā esošo laboratorijas produkciju skaits: 5


Izmaiņas pārējiem spēlētājiem
Var nopirkt 2 īpašās mantas (samazināts no



VIP CENAS
VIP 1 - 5 €
VIP 2 - 7 €
Vip 3 - 10 € / 1. pirkumam .
Vip 3 - 15 € / 2. pirkumam un tā tālāk …

Bandu izmaiņas

Bandu punkti : 8% no spēlētāja respekta būs pieskaitīti bandu punktiem - Tie stāsies spēkā spēles pēdējā dienā, un tos nezaudēsi bandu cīņu laikā.

Kad es izveidoju bandas un bandu cīņas, mana ideja bija sabalansēt spēlēšanu par top ar spēlēšanu bandā - lai kļūtu par top spēlētāju, tev nepieciešama spēcīga banda. Diemžēl, pēc atsauksmēm, var secināt, ka bandās nav nepieciešami top spēlētāji un top spēlētājiem nav nepieciešamas spēcīgas bandas, lai iekļūtu top 10, tāpēc es cenšos atrast jaunus veidus, kā padarīt spēli interesantāku, grūtāku un ar lielāku konkurenci. Ja tev ir kādas idejas, sūti uz: [email protected]



Sutenera izmaiņas

Suteners 13. līmenī: Samazināts naudas daudzums, cik tev jāsavacāc no ielasmeitām, no 500 kkk uz 400 kk


Ja tev ir kādi jautājumi saistībā ar izmaiņām, noteikumiem, nākotnes plāniem vai ierosinājumi, kā uzlabot spēli, sazinies ar mani: [email protected]