Această rundă o luăm ușor cu câteva mici modificări ale punctelor de gang și a pachetelor VIP . Așa cum am menționat pe Forum cu ceva timp în urmă, am decis să experimentăm puțin prețurile și, deoarece în fiecare an, de ziua mea, crew-ul nostru primește un bonus, am decis să profit de această ocazie și să scăd prețurile pentru 2 runde. Dacă aceste prețuri sunt finale depinde de comunitate, deoarece, așa cum am menționat de multe ori, chiar dacă reducem prețurile, costurile noastre rămân aceleași.

Vreau să le mulțumesc celor care ne ajută să testăm ALPHA și, sperăm ca noul design va fi gata pentru runda următoare, următorul pas fiind APP, care, din păcate, chiar dacă suntem în lucru, va dura mai mult. Din păcate, nu putem grăbi lucrurile, dar noul design va fi o îmbunătățire majoră, mai ales dacă jucați jocul pe telefon.

Cea mai mare schimbare pe care am făcut-o în această rundă este aceea de a reduce numărul de SPECIAL ITEMS și de a cumpăra, vip și non vip. Am urmărit acest traseu din 2 motive simple. Una este reducerea sumei de bani și, prin urmare, respectarea persoanelor de vârf și 2, pentru că eu sunt sigur că acest lucru va schimba strategia pe care oamenii o folosesc pentru a juca pentru top. Sunt destul de sigur că acest lucru va deranja probabil profesiile, dar va trebui să le echilibrăm după câteva runde.

Toate fiind spuse, acestea sunt schimbările pentru următoarea rundă:

Pachetul VIP 1

După 10 asalturi de către sau asupra aceluiași jucător, schimbarea statisticilor este limitată la 1% (* aceasta dispare după 75 de ucideri *) Caracteristică nouă
Licitații vizibile pentru componente medicamentoase: 15 (scăzut de la 20)
10% penalizare pradă la angajarea tâlharilor pentru a jefui (scăzută de la 15%)
Se pot cumpăra elemente de transfuzie de sânge pentru 5 credite (schimbat de la 10 credite)
Se Potcumpăra 2 obiecte speciale

Pachet VIP 2

După 10 asalturi de către sau asupra aceluiași jucător, schimbarea statisticilor este limitată la 1% (aceasta dispare după 150 de ucideri) - Caracteristică nouă
7% penalizare pradă la angajarea tâlharilor pentru a jefui (scăzută de la 10%)
15 x steroizi (scăzut de la 25)
Se pot cumpăra elemente de transfuzie de sânge pentru 5 credite (schimbat de la 10 credite)
Se Pot cumpăra 3 obiecte speciale (reduse de la 9)

Pachet VIP 3
După 10 asalturi de către sau asupra aceluiași jucător, schimbarea statisticilor este limitată la 1% (aceasta dispare după 250 de ucideri) - Caracteristică nouă
25 x Steroizi (scăzut de la 35)
15 x Inel de foc (scăzut de la 25)
30 x îngrijire privată (redusă de la 40)
30 x Jail Breakout (scăzut de la 40)
Se Pot cumpăra 4 articole speciale (reduse de la 10)

Pachet VIP nou pentru vânători - 10/15 euro (echivalentul pachetului VIP lvl 3)

Aveți permisiunea de a deține și de a juca pe un cont secundar și puteți muta statistici între conturile dvs. prin atacuri. Contul dvs. secundar trebuie să aibă cel puțin VIP 1 pentru a partaja statistici și ucideri.
Poate cumpăra 4 articole speciale
10% mai multă putere de la arme
10% mai multă toleranță față de armuri
15% mai multă putere de asalt
După 10 asalturi de către sau asupra aceluiași jucător, schimbarea statisticilor este limitată la 1% (aceasta dispare după 300 de ucideri)
Acces la arme speciale
Acces la armuri speciale
Reducere de 30% la salvarea creditelor din închisoare
Reducere de 30% la îngrijirea privată la spital
10 bilete suplimentare pe zi
50 de evenimente unice suplimentare, prețuri speciale la medicamente și transporturi speciale care vă vor cumpăra medicamente la prețuri foarte mari
Vedeți profitul pe zi pentru clădirile dvs.
Un caiet la îndemână, notează de exemplu următoarea țintă Acces la contabil la piața de valori, unde puteți vedea tranzacțiile dvs. anterioare.
+75 HP max
10% penalizare pradă la angajarea tâlharilor pentru a face tâlhării 10000 puncte statistice pe care le puteți transforma în orice statistică doriți
50 de bilete
40 x Training Booster
50 x Steroizi
30 x Inel de foc
40 x îngrijire privată
50 x Jail Breakout
3 x Talisman of Insights
50 x transfuzie de sânge
Numele dvs. de utilizator nu va fi afișat ca proprietar de stradă.
Poate cumpăra element de transfuzie de sânge pentru 5 credite Productie maxima in laborator :5

PREȚURI VIP Pachet VIP 1 - 5 euro
Pachet VIP 2 - 7 euro
Pachet VIP 3 - 10 euro / prima achiziție.
Pachet VIP 3 - 15 euro / a doua cumpărare și așa mai departe ...

Schimbări de bandă

Puncte de bandă: 8% din respectul jucătorului va fi adăugat punctelor de bandă - Acestea vor avea efect în ultima zi a jocului și nu vor fi pierdute în timpul războaielor de bandă. Când am creat aceste bande și războaie de ganguri, am avut întotdeauna în minte un echilibru între jocul de top și bandele, ideea fiind că ai nevoie de o bandă puternică pentru a putea ajunge la vârf. Din păcate, pe baza feedback-ului, se pare că bandele nu vor de fapt bande de jucători de top și nici bandele de jucători de top nu au nevoie de bande puternice pentru a ajunge la TOP 10, așa că încerc să găsesc modalități de a le face mai interesante, mai grele și mai competitive. Dacă aveți idei, vă rog să mi le trimiteți la [email protected]

Modificări la Pimp

Lvl 13 Pimp: Sa redus suma pe care trebuie să o colectați de la prostituate de la 500 kkk la 400 kk

Pentru orice întrebări referitoare la modificări, reguli, planuri viitoare sau DACĂ aveți vreo idee care ne-ar putea ajuta să îmbunătățim jocul, contactați-mă la [email protected]