Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 2 of 2

Default Bot kullanıcısı

İyi Günler.

Konuyu nereye taşıyacağımı bilmediğim için buraya yazdım şüpheli olarak gördüğüm bir olay yaşandı.

Bara girmek için tıkladığım anda *gergeIindo adlı kullanıcı tarafından öldürüldüm daha adını bile görmeden öldürmesi şüpheli geldi. Gerekli kontroller yapılırsa sevinirim.

Oyunla alakalı internette araştırma yaptığım zaman herhangi bir hile, bot vb. bir şey göremedim ama bazı kullanıcıların bazı hareketlerinden şüphelensem bile bunları bildirmedim. Ama bu sefer ki olay çok barizdi.

Ek soru: Saldıran taraf daha güçsüz olsa bile önce o saldırdığı için kazanma şansı var mı ?

Selamlar cancan95,

Mesajın için teşekkürler,

Oyuncuların hile yaptığını düşünüyorsanız, oyun içinden Yardım >>> Destek Merkezi >>>> Submit a Ticket (sağ üstte)
    Tıkladıktan sonra form üzerinden, bilgileri doldurup, oyuncunun şüpheli saldırısının oyun günü ve oyun saatini de paylaşarak rapor ederseniz, ilgili birimlerimiz oyuncunun kontrolünü sağlyacaktır.

Saldıran ya da saldırılan taraf olmak bir şey değiştirmez.

Eğer saldırı gücü daha yüksek olan tarafta en az 50 HP varsa, bu arkadaş sizin gücünüz ne kadar yakın ya da ne kadar düşük olursa olsun, saldırı gücü yüksek olan kazanır.

Ama eğer sizin saldırı gücünüz rakip oyuncunun saldırı gücünün yarısından daha düşük değil ise, ve sizde full hp var ise, rakip oyuncunun da HP si 50 nin altında ise, güçlü olan taraf kaybeder ölür. Ve siz kazanırsınız.

Başka hiçbir özel durum söz konusu değildir.
    Your Sincerely
    ----------------
    eagleking52 / Tolga Gedik
    Game Manager
    Abuse Team Leader
    www.thecrims.com
    [email protected]
    https://discord.gg/kXhW4K229Z