Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 1 of 1

Thread: Yeni Özellik

Default Yeni Özellik

Size yeni bir özelliği tanıtmak istiyorum.
    Bu fikir yeni değil, ben herzaman yeni oyuncuları TETİKÇİLERİN gazabından korumak istedim. Yeni oyuncular her zaman bu karakterleri bir makro/script kullanıcıları olarak görecek ve anlam yükleyecek.
    Oyunda herhangibir kimseyi tanımayan yeni bir oyuncu 1 saniyenin altında ölmenin nasıl mümkün olduğunu anlamıyor onların düşüncesinde bir insan ne kadar uzun süre oynadığını söylerse söylesin bir insanın bu kadar hızlı olabilmesinin yolu yok.

Buna karşılık, tetikçi oyuncumuz var, hile yapmayan ve sıklıkla gece kulüplerinde hiç bir insanın olmadığından şikayet eden, bu kişiler saygınlık sınırlarıyla korunmuyorlar ve bu öldürmeleri daha zor yapıyor ve hatta açık birşekilde onlar daha zor birşekilde 40 TC gününde 3000 öldürmeye ulaşabiliyorlar.
    Her zaman iki ateş arasında kaldım. Yeni oyuncuyu korumak zorundaydım çünkü yeni oyuncusuz bu oyun BİTECEKTİ! Fakat diğer yandan uzun zamandır bu oyunda takılı kalmış bu oyunculara birşeyleri geri vermeliyim.
    Bu beni devam eden duruma sürükledi. Hiçbirşey dokunulmaz değil. Yüzdelerden zamanlayıcılara herşey değişebilir.

Bu konuda geri bildirimlerinizi almak isterim ve lütfen yeni fikirlere açık olun. Avlanmayı yok etmek burada değilim. Ne de tetikçilik karekterini yok etmek istiyorum. Ben sadece bana göre oyun için göz önünde tuttuğumuz kaçınılmaz planların ortak zemini bulmayı deniyorum.

Geçmiş günlerde, daha eğlendirici avlanma yapmak için gece kulüplerine girip çıkan rastgele botlara sahip olabileceğimizin fikri vardı.

Özellik Adı
    Slaughterhouse(Mezbaha)

30 Rave

10 Rave burada ki botlar 2000 SG başlangıç gücüne sahip olacak. Saldırı güçleri her TC gününde %20 artacak.
    10 Rave burada ki botlar 10000 SG başlangıç gücüne sahip olacak. Saldırı güçleri her TC gününde %40 artacak.
    10 Rave burada ki botlar 50000 SG başlangıç gücüne sahip olacak. Saldırı güçleri her TC gününde %50 artacak.

Her Rave ona bağlı bir bota sahip olacak
    Her bot kendi rave'ine her 30 saniyede girecek ve çıkacak. Aralıklar biraz farklı olabilir. Tüm botlar aynı zamanda Rave'e giriş yapıp çıkmayacak.
    Botlar rave'i 1.1 saniye sonra terk edecek
    Raveslerin isimler olacak ama saygınlık sınırı olmayacak(Eski admin raveslerini kullanabiliriz... Örneğin: Aquarius)
    Tüm karakterlerin erişimine açık olacak
    1 saldırı 1 bilete mal olacak.
    Oyuncular daha önceki aynı yüzdelerde stat kazanacak ve kaybedecek. Bu üzerinde gerçekten düşünmemizi gerektiren birşey.

Karakterlerdeki değişiklikller
    Bir kez bir karakterin 100 öldürmeye ulaşmasının tek yolu bu BÖLGEde yapılacak olması
    Normal rave'lerde öldürmeler artık sayılmayacak.
    Last edited by Fantome; 03-01-2022 at 11:43 AM.
    Abuse Crew