Taková věc, na kterou jsem přišel:

Nápad není úplně novej, už dlouho jsem se snažil najít způsob jak ochránit nové hráče před VAZOUNY xDD... Noví hráči je často vidí jako boty/skript, co jim pomáhá zabíjet.

Na druhou stranu je tu ale postava vazounů, co si často stěžujou na nedostatek lidí v klubech, že by hráči neměli být chráněni limity respektu.

Jsem na vážkách, tak jako uprostřed mezi těma dvěma tábory. Musím nějak chránit nové hráče, protože bez nich by tahle hra pomalu odešla do zapomnění. Ale i dát starým hráčům něco dobrého.

Vše co tu uvidíte se ještě bude měnit, nic není pevný - procenta a časování. Chceme feedback, vaše názory - nechcem zabít zabíjení.

Kdysi jsem měl nápad na oficiální TC boty, co budou chodit do a z klubů, aby bylo zabíjení zajímavější.

Jatka (Slaughterhouse)

10 klubů - tady budou boti mít 2000 AP. Jejich AP se bude zvyšovat o 20% za každý TC den.
10 klubů - tady budou boti mít 10000AP. Jejich AP se bude zvyšovat o 40% za každý TC den.
10 klubů - tady budou boti mít 50000AP. Jejich AP se bude zvyšovat o 50% za každý TC den.

Každý klub bude mít 1 bota, co bude chodit dovnitř a ven každých 30 sekund. Čas bude možná jinej pro každý klub. Boti zmizí za 1.1 sekundy.
1 útok bude stát 1 vstupenku. Hráči dostanou/ztratí staty jako doposud.

___________________

Změna na profese: Jakmile hráč dosáhne 100 vražd, tak už se zabití reálných hráčů nebudou počítat, jen botů.