Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 2 of 2

Thread: New feature

  1. #1
    Guest

    Default New feature

    Taková věc, na kterou jsem přišel:

    Nápad není úplně novej, už dlouho jsem se snažil najít způsob jak ochránit nové hráče před VAZOUNY xDD... Noví hráči je často vidí jako boty/skript, co jim pomáhá zabíjet.

    Na druhou stranu je tu ale postava vazounů, co si často stěžujou na nedostatek lidí v klubech, že by hráči neměli být chráněni limity respektu.

    Jsem na vážkách, tak jako uprostřed mezi těma dvěma tábory. Musím nějak chránit nové hráče, protože bez nich by tahle hra pomalu odešla do zapomnění. Ale i dát starým hráčům něco dobrého.

    Vše co tu uvidíte se ještě bude měnit, nic není pevný - procenta a časování. Chceme feedback, vaše názory - nechcem zabít zabíjení.

    Kdysi jsem měl nápad na oficiální TC boty, co budou chodit do a z klubů, aby bylo zabíjení zajímavější.

    Jatka (Slaughterhouse)

    10 klubů - tady budou boti mít 2000 AP. Jejich AP se bude zvyšovat o 20% za každý TC den.
    10 klubů - tady budou boti mít 10000AP. Jejich AP se bude zvyšovat o 40% za každý TC den.
    10 klubů - tady budou boti mít 50000AP. Jejich AP se bude zvyšovat o 50% za každý TC den.

    Každý klub bude mít 1 bota, co bude chodit dovnitř a ven každých 30 sekund. Čas bude možná jinej pro každý klub. Boti zmizí za 1.1 sekundy.
    1 útok bude stát 1 vstupenku. Hráči dostanou/ztratí staty jako doposud.

    ___________________

    Změna na profese: Jakmile hráč dosáhne 100 vražd, tak už se zabití reálných hráčů nebudou počítat, jen botů.

  2. #2

    Default

    Zdravím,
    pokusím se shrnout myšlenky ohledně tohohle tématu tak aby to dávalo alespoň trochu smysl, pokud dávat nebude, tak předem sorry .-)

    Téma zabíjení je dost zajímavé, je to nedílná součást hry, která se od začátku vyvíjí stejně jako hra. Osobně TC hraju od roku cca 2006-7 a je fajn vývoj hry sledovat.
    Doby kdy se před útokem prchalo na plastiku a hrálo se na dvou oknech v prohlížeči jsou pryč (díky bohu) a momentální systém dává smysl. Což nevěřím, že píšu, protože mě občas pěkně se*e, že ty co bych v klubu sejmul mi utečou a sám utéct nestíhám

    Naprosto rozumím myšlence, kterou píšeš. Dejme tomu, že je to moderní verze ,,Vlk se nažere a koza zůstane celá,,. Jen si říkám, jestli to nemůže z dlouhodobého hlediska svým způsobem narušit rovnováhu ve hře, minimálně co se týče TOP KILLERA a vyvážeností rozdělení profesí. Jestli nebude potenciálně hrozit rozšíření click botů, kort když budou ,,klubový boti,, chodit v pravidelných intervalech. Už chvíli přemýšlím nad tím, jestli na pozadí běží nějaký algorytmus, který by vybíral kluby které se zobrazují v sekci NOČNÍ ŽIVOT na základě ,,návštěvnosti / provozu / počtu vstupů za minutu,, tohle by za mně mohlo být součástí Tvého návrhu. Samozřejmě nevím, zda je to v rámci TC procesů technicky proveditelné, nicméně myšlenka je, čím více lidií navštíví klub, tím více se klub bude zobrazovat. Samozřejmě na základě resetu návštěvnosti, třeba každých 10 minut tento údaj vynulovat a počítat od nuly, aby se zamezilo zacyklení 10 stejných klubů. - Tohle by mi taky potenciálně přišlo, jako možnost jak řešit tuhle otázku.

    Ještě jednou sorry pokud to nedává smysl.

    MikiRidesR1

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •