Es vēlos jūs iepazīstināt ar jaunu funkciju/lietu, ko es izdomāju.

Ideja nav jauna, es vienmēr esmu mēģinājis atrast veidu, kā AIZSARGĀT jaunos spēlētājus no dusmām pret SLEPKAVĀM xDD... Jaunie spēlētāji vienmēr redzēs šo profesiju kā makro / skripta lietotāju, un tas ir saprotami.
Jauns spēlētājs, kurš spēlē nevienu nepazīst, nesapratīs, kā ir iespējams nomirt mazāk nekā 1 sekundē, viņaprāt, cilvēks nevar pārvietoties tik ātri neatkarīgi no tā, cik gadus šis cilvēks ir pavadījis spēle.

No otras puses, mums ir spēlētājs - slepkava, kurš nekrāpjas, un pastāvīgi sūdzas, ka naktsklubos nav cilvēku, ka cilvēkus nevajadzētu aizsargāt ar ierobežojumiem un ka nogalināt kļūst arvien grūtāk un grūtāk, lai gan viņi nepārprotami var sasniegt 3000 slepkavības 40 TC dienās.

Es vienmēr esmu bijis pa vidu... Man taču ir jāaizsargā jaunais spēlētājs, jo bez jauniem spēlētājiem šī spēle MIRTU! Bet, no otras puses, man kaut kas ir jādod tiem spēlētājiem, kuri tik ilgi ir šajā spēlē.

Tādējādi es nonāku pie sekojošā. Nekas, ko jūs šeit lasāt, nav akmenī iekalts... visu var mainīt, sākot no procentiem līdz taimeriem.
Es labprāt uzklausītu jūsu viedokli par to.. Es neesmu šeit, lai iznīcinātu “huntošanu” .. es arī nevēlos iznīcināt slepkavu kā profesiju.. Es cenšos atrast vidusceļu, kas, manuprāt, ir neizbēgams, ņemot vērā mūsu spēles plānus.

Agrāk man radās ideja, ka mums varētu būt “boti”, kas iet naktsklubos, lai “huntošanu” padarītu izklaidējošāku.



Idejas nosaukums


Kautuve



30 naktsklubi


10 naktsklubi - šeit “botiem” uzbrukuma spēks (AP) būs sākot no 2000. Viņu uzbrukuma spēks (AP) palielināsies par 20% katru TC dienu.
10 naktsklubi - šeit “botiem” uzbrukuma spēks (AP) būs sākot no 10000. Viņu uzbrukuma spēks (AP) palielināsies par 40% katru TC dienu.

10 raves - šeit “botiem” uzbrukuma spēks (AP) būs sākot no 50000. Viņu uzbrukuma spēks (AP) palielināsies par 50% katru TC dienu.

Katram naktsklubam būs pievienots 1 bots
Katrs bots ik pēc 30 sekundēm ieies un izies no sava naktskluba. Intervāliem vajadzētu būt nedaudz atšķirīgiem, lai visi roboti neietu un neizietu vienlaicīgi.
Botiem vajadzētu pamest naktsklubu pēc 1,1 sekundes
Naktsklubiem būs nosaukumi un tie būs bez ierobežojumiem ( mēs varētu izmantot vecos administratoru klubus .. Piem., : Aquarius )
Būtu pieejamai visām profesijām

1 sitiens maksā 1 biļeti
Spēlētāji iegūs un zaudēs status tādā pašā procentuālā daudzumā kā iepriekš. Tas ir kaut kas, par ko man tiešām ir jāpadomā.....



Izmaiņas profesijām

Kad profesija sasniedz 100 slepkavības, vienīgais veids, kā nogalināt, būtu šeit, šajā ARĒNĀ.
Normālos naktsklubos veiktās slepkavības vairs neskaitīsies.