Noriu jums pristatyti naują funkciją / dalyką, kurį sugalvojau.

Idėja nėra nauja, aš visada bandžiau rasti būdą, kaip APSAUGOTI naujus žaidėjus nuo žudikų rūstybės... Nauji žaidėjai visada matys šią profesiją botų naudotojus ir tai turi tiesos.

Naujas žaidėjas, kuris nieko nepažįsta žaidime, nesupras, kaip galima mirti per mažiau nei 1 sekundę, jo nuomone, žmogus negali taip greitai judinti pelės, nesvarbu, kiek metų jis praleido žaisdamas.

Kita vertus, mes turime žudikų žaidėjų, kurie neapgaudinėja, ir jie nuolat skundžiasi, kad klubuose/kekšynuose nėra žmonių, kad žmonių neturėtų saugoti jokios naujų žaidėjų apsaugos.. Žudyti darosi vis sunkiau, nors jie aiškiai gali pasiekti 3000 nužudymų per 40 dienų TC.

Aš jaučiuosiu kažkur viduryje... Turiu apsaugoti naują žaidėją, nes be naujų žaidėjų šis žaidimas MIRTŲ! Tačiau, kita vertus, turiu ką nors daryti ir tiems žaidėjams, kurie taip ilgai žaidžia šį žaidimą.

Tai atveda mane prie tolimesnių minčių. Niekas, ką jūs, žaidėjai, čia skaitote, nėra iškalta akmenyje... viską galima pakeisti – nuo ​​procentų iki laikmačių.
Norėčiau sužininoti jūsų nuomonę apie tai ir būkite atviri .. Aš čia ne tam, kad naikinčiau medžioklę klubuose/kekšynuose.. taip pat nenoriu sunaikinti žudiko kaip profesijos .. Bandau rasti vidurį, kuris mano nuomone yra neišvengiama, atsižvelgiant į mūsų turimus žaidimo planus.


Dar anksčiau turėjau idėją, kad į reivus galėtų eiti botai pirmyn/atgal ir medžioklė būtų labiau linksmesnė.


Funkcijos pavadinimas


Skerdykla



30 klubų/kekšynų


10 klubų/kekšynų – čia botų pradinė galia bus 2000 užpuolimo galios. Jų užpuolimo galia padidės 20 % po kiekvienos TC dienos.
10 klubų/kekšynų – čia botų pradinė galia bus 10000 užpuolimo galios. Jų užpuolimo galia padidės 40 % po kiekvienos TC dienos
10 klubų/kekšynų – čia botų pradinė galia bus 50000 užpuolimo galios. Jų užpuolimo galia padidės 50 % po kiekvienos TC dienos



Prie kiekvieno klubo/kekšyno bus susietas 1 botas
Kiekvienas botas kas 30 sekundžių įsijungs ir išeis. Intervalai tikriausiai turėtų šiek tiek skirtis, kad ne visi robotai įeitų ir išeitų tuo pačiu metu.
Botai turėtų palikti klubą/kekšyną po 1.1 sek.
Klubai/kekšynai turės pavadinimus ir nebus ribojama pagal pagarbą (galime naudoti senus administratoriaus klubus/kekšynus .. Pvz . : Aquarius )
Turėtų būti prieinama visų profesijų atstovams

1 smūgis kainuos 1 bilietą
Žaidėjai laimės ir pralaimės statistiką tokiais pat procentais kaip ir anksčiau. Apie tai tikrai turiu pagalvoti.....



Profesijų pokyčiai

Kai profesija pasieks 100 nužudymų, vienintelis būdas nužudyti būtų čia, šioje arenoje.
Žudynės, padarytos įprastuose klubuose/kekšynuose, nebebus skaičiuojamos.