Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 7 of 7

Default Killer Bot tarzı bir hile var mı ?

Killer bot tarzı bir hile var mı ? Şayet yoksa exit a basmama rağmen yarım saniyeden daha kısa sürede nasıl öldürülüyorum birisi anlatabilirse sevinirim.

I think there it is...

But it is not everyone that uses, but sometimes i get hit betweed 7~6s on the rave as well, it happens... Dunno what can be done about this.

ENG:100% there is. They are killing me on everytime after I click enter the rave button. Its not possible to someone known whats my "strength" or hovering my profile to pick Single Attack within 0.1 sec. This is not related to network connection speed its not. because I am not saying I got kill after "page is loaded" I am saying I got killed few times after I clicked mouse within 0-1 second

TUR: var tabi olm 100% hem de benim rave gir butonuna basmam la ölmem arasında 0.1 sn var resmen adam daha benim gücümü bilmiyor, alıp alamayacağını bilmiyor, profilime gelmesi lazım seçmesi lazım saldır demesi lazım. Ben görev için bir iki kişiyi öldürmeye çalıştım ben daha adamın profiline gidip saldır butonuna basana kadar kayboluyorlar - ki, benim rave girmemle hastaneye girmem arasında (internet hızından bahsetmiyorum) 1 sn yoktur

Aga ben anlamıyorum cidden biz bu tarz bir yazılım kullansak direkt ban yeriz. Bu adamlar çatur çutur kullanıyor. Ben kaç kere reportladım bu adamları gram bir ceza almıyorlar. Bir keresinde de attığım ticket a bir yetkili şey demişti: oyunu uzun süredir oynayan birisi ise hızlı eli alıştığından hızlı bir şekilde saldırabilir diye. Böyle bir hız yazılım haricinde varsa video çekip atsınlar çok merak ediyorum kim bu hızlı mouse kullanan insanlar..
    Last edited by MoinLay; 11-20-2022 at 01:05 PM.

Theres a video of a top 1 playing... he almost have no gray screen... feels like cheating xDDDD but it isn't...

https://gyazo.com/df88d9347b62058d914fe18e3b2ae264

Oyunun 1. sırasındaki kişinin bile birini öldürmesi yaklaşık 2 saniye sürüyor fakat ben 1 saniyeden daha kısa sürede öldürülüyorum xD
    Last edited by MoinLay; 11-20-2022 at 02:31 PM.

Selamlar,

Oyunda hile kullananlar olabilir. Fakat abuse ekibimiz her gün düzenli olarak rapor edilen oyuncuları bir bir incelemekteler.
    Hile kullandığının kanıtı bulunan oyuncular diğer abuse ekipleri tarafından da incelenip aynı karar kılındığında kalıcı olarak oyundan ban yemekteler.

Eğer hile kullandığını düşündüğünüz bir oyuncu var ise, destek merkezinden bizlere rapor edebilirsiniz.

Hile kullanan oyuncunun ID ve nicki
    Şüpheli bot ile yapıldığına inandığınız saldırı ya da işlemin saati zamanı. (oyun günü ve oyun saati olarak paylaşabilirsiniz.)
    Your Sincerely
    ----------------
    eagleking52 / Tolga Gedik
    Game Manager
    Abuse Team Leader
    www.thecrims.com
    [email protected]
    https://discord.gg/kXhW4K229Z