Oni od vas koji imaju pristup Beta verziji možda su već videli da smo u procesu uvođenja novih misija. Ovo su dnevne misije koje će se razlikovati od onih na koje ste vi već navikli. Nažalost, oni će doći u Rundu 161 jer još uvek radimo na definisanju malih fičera.

Dobili smo mnogo povratnih informacija od vas u prošlim rundama i još uvek nisam odlučio kojim putem da krenem kada je u pitanju problem Napada sa bandom. Mislim da će u rundi 161 doći do velike promene u tom delu igre ili vraćanjem starog sistema ili uklanjanjem dugmeta za odbijanje Ratova bandi. I dalje mi se ne sviđa činjenica da sada lideri trguju poenima.

S obzirom na to, evo promena koje ćemo videti u ovoj rundi:

Ažuriranja igre

Povećali smo gubitak poena bandi od opadanja rata bandi sa 200 na 500 hiljada.

Kao što sam već rekao, ratovi bandi kao što su napadi bandi ne bi trebalo da budu BIRANI. Kada igrate da biste pobedili, morate da smislite strategiju u skladu sa tim. Kao i uvek, povratne informacije stižu i kao i uvek daćemo sve od sebe da pronađemo najbolje rešenje kako bismo sve učinili srećnim.

Višestruki nalozi neće dobijati poene bande od akcija bandi

Čini se da sam mnogo stvari propustio kada sam kreirao multi sistem. Nikada ne bi trebalo da se mešaju u neke delove igre. Njihova svrha je da pomognu pojedincu, a ne čitavoj bandi.

Povećali smo količinu lekova koju dobijate od kockice sa 900 kk na 2 kk

2 kreditne kocke: 500.000 Droga
4 kreditne kocke: 1.000.000 lekova
6 kreditnih kockica: 2.000.000 lekova

Uticaj poštovanja, procentualno na vrhunske bande smanjen je sa 5% na 3%

Funkcija iznajmljivanja će sada biti dostupna od 3. dana

Ovo će malo smanjiti snagu hitmana prvog dana i žalbe koje smo dobili kada su igrači dobili različitu količinu statistike nakon korišćenja funkcije

Kao i uvek za bilo kakve povratne informacije i ideje, pišite mi na [email protected]