Aceia dintre voi care au acces la Beta ar fi putut să fi văzut deja că suntem în proces de introducere a unor noi misiuni. Acestea sunt misiuni zilnice care vor fi diferite de cele de la Alee cu care sunteți deja obișnuiți. Din păcate, vor veni Live în runda 161, deoarece încă lucrăm la definirea caracteristicilor mici.

Am primit mult feedback de la voi în rundele trecute și încă nu m-am hotărât pe ce drum să o iau când vine vorba de problema Gang Atack. Cred că Runda 161 va vedea o schimbare majoră în acea zonă, fie prin aducerea înapoi a vechiului sistem, fie prin eliminarea butonului de refuz din Gang Wars. Nu îmi place faptul că acum liderii fac schimb de puncte.

Acestea fiind spuse, iată modificările pe care le vom vedea în această rundă:

- Am crescut punctele de gang care se pierd datorita refuzului unui război de la 200 la 500 k.
După cum am spus mai devreme, războaiele între bande precum atacurile între bande nu ar trebui ALESE. Când joci pentru a câștiga, trebuie să faci o strategie în consecință. Ca întotdeauna, feedback-ul este binevenit și, ca întotdeauna, vom face tot posibilul pentru a găsi cea mai bună soluție pentru a-i face pe toți fericiți.

- Conturile Multi Accounts nu vor primi puncte de bandă din acțiunile de gang
Există o mulțime de lucruri pe care se pare că le-am ratat când am creat sistemul Multy. Nu ar trebui să intervină niciodată în anumite părți ale jocului. Scopul lor este să ajute individul, nu o bandă întreagă.

- Am crescut cantitatea de droguri pe care o poti câștiga de la zaruri de la 900 k la 2 kk.
2 credite zaruri: 500.000 de droguri
4 credite zaruri: 1.000.000 de droguri
6 credite zaruri: 2.000.000 de droguri

-Impactul pe care îl are respectul procentual asupra bandei de top a fost redus de la 5% la 3%

- Funcția de închiriere va fi acum disponibilă începând cu ziua 3. Acest lucru va reduce puțin puterea hitman-ului ziua 1 și plângerile pe care le-am primit când jucătorii au primit o cantitate diferită de statistici după ce au folosit aceasta funcție.

Ca întotdeauna, pentru orice feedback și idei, vă rugăm să-mi scrieți la [email protected]