Tie no jums, kuriem ir piekļuve Beta versijai, iespējams, jau ir redzējuši, ka mēs ieviešam jaunas misijas. Šīs ir ikdienas misijas, kas atšķirsies no Alley misijām, pie kurām jūs jau esat pieraduši. Diemžēl tie parādīsies tiešraidē 161. raundā, jo mēs joprojām strādājam pie opciju uzlabošanas.

Mēs esam saņēmuši daudz atsauksmju no jums, puiši, šajos iepriekšējos raundos, un es joprojām neesmu izlēmis, kā rīkoties, kad runa ir par GA problēmu. Es domāju, ka 161. raundā šajā jomā būs lielas izmaiņas, atgriežot veco sistēmu vai noņemot noraidīšanas pogu no Gang Wars. Man joprojām nepatīk tas, ka tagad līderi tirgo punktus.

To sakot, šīs ir izmaiņas, kuras mēs redzēsim šajā raundā:

Spēles atjauninājumi

Mēs esam palielinājuši bandu punktu zaudējumu no 200 līdz 500, atceļot bandu karu.

Kā jau teicu iepriekš, tādus bandu karus kā bandu uzbrukumus nevajadzētu IZVĒLĒTIES. Kad jūs spēlējat, lai uzvarētu, jums ir attiecīgi jāizstrādā stratēģija. Tāpat kā vienmēr, turpiniet sūtīt atsauksmes, un tāpat kā vienmēr mēs darīsim visu iespējamo, lai atrastu labāko risinājumu, kas iepriecinātu visus.

Multi konti nesaņems bandas punktus no bandas darbībām

Šķiet, ka, veidojot multi kontu sistēmu, esmu palaidis garām daudzas lietas. Viņiem nekad nevajadzētu iejaukties dažās spēles daļās. Viņu mērķis ir palīdzēt indivīdam, nevis visai bandai.

Mēs esam palielinājuši narkotiku daudzumu no 900 k līdz 2 kk, ko jūs iegūstat no kauliņiem.

2 kredītpunktu kauliņi: 500 000 narkotikas
4 kredītpunktu kauliņi: 1 000 000 narkotikas
6 kredītpunktu kauliņi: 2 000 000 narkotikas

Respekta ietekme top bandā ir samazināta no 5% uz 3%.

Nolīgt laupītājus tagad varēs no 3. dienas.

Tas nedaudz samazinās slepkavu spēku 1. dienā un sūdzības, kuras saņēmām, kad spēlētāji pēc laupītāju nolīgšanas saņēma atšķirīgu statu daudzumu.

Tāpat kā vienmēr, lai iesūtītu atsauksmes un idejas, lūdzu, rakstiet man uz [email protected]