Pershendetje gangstera.

Sic kemi premtuar ne kemi nje " mini " vecori per ju.

Lagjet e varfera
Nuk mund ta pershkruaj ketu sepse do duhej shume kohe per te lexuar nga ju dhe ju keni mundesi te lexoni me shume duke klikuar ne linkun me posht.

https://thecrims.tawk.help/article/the-slums

Kjo ide nuk eshte e re por erdhi ne vemendjen time para disa muajsh nga Razvan7. Ai me shpjegoi disa arsye dhe qe kur mora konfirmimin qe Vrasesit arrine mbi 2k vrasje vetem me donacione, mendova qe nuk eshte problem qe ta pranonim ke ide si te mireqene.

Dua tju them te gjitheve, vecanerisht ata qe luajn si Vrases, do mundohem shume qe mos tjua prish lojen tuaj dhe shume shpejt do bej disa ndryshim per ju gjithashtu.

Dua tju kujtoj te gjitheve qe adresat ne Beta do te fshihen.
Testimet do behen nga skuadra dhe Alpha team.

Lagjet e varfera

Ky nuk eshte nje vend normal ku mund te shkosh te pish dhe te maresh energji per te ardhur ne vete. Lagjet e varfera mund te te japin energji qe te duhet por mos bej asnje gabim sepse nuk do te jete njesoj si tek rave, ketu do te jesh i mbrojtur nga sulmet por drogat jane kualitet i ulet dhe ti do humbesh 35% nga fitimet e lekeve te vjedhjeve teke dhe bande. Do jesh ne gjendje te vjedhesh vetem 50% te biletave duke perdorur lagjet e varfera.

Preferohet

Qe te keni akses si lojtar duhet te bleni bileta/item per 25 kredit. Ne moment qe aktivizohet do kete fuqi deri sa lojtari te harxhoje 50% te bileta. Nderkohe item/bileta eshte aktive lojtaret mund te kene akses vetem tek lagjet e varfera. Ata nuk do mund te perdorin rave/hooker mansion.
Lojtari mund te perdori 50% te biletave duke perdorur lagjet e varfera.
Multi nuk lejohen.
Nuk do kete buton sulmi brenda ne rave
10 emra adminesh do shenohen rave
Do kete vetem booze ne rave
Lojtaret mund te komunikojne me njeri tjetrin.
Nuk do kete kohe per te ndenjur ne rave
Lagjet e varfera nuk do shikohen nese nuk keni item te aktivizuar. Qe te hyni ne rave duhet te keni item aktive.

Lagjet e varfera item

Bileta/item mund te blihet vetem 1 her ne dite
Te lejon futjen tek lagjet e varfera.
Nuk aktivizohet tek multi
35% me pak lek nga vjedhjetPer cdo sygjerim dhe ide me shkruani tek [email protected]

VIP Plat / vrases do humbin vetem 20% te lekeve
VIP Gold 27%
Nuk mund te perdoresh thirjen e hajduteve kur e ke te aktivizuar
Nuk mund te futesh ne asnje rave pervec lagjeve te varfera


Po mundohemi qe te implementojme PIX si metode pagese per komunitetin Brazilian. Shpresoj ta bejme kete kur te filloje raundi keshtu qe keni mendjen tek faqja e blerjeve.

Per cdo ide dhe sygjerim me shkruani tek [email protected]