Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 11 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 101
  1. #1
    Guest

    Default NIE PODAWAJCIE HASEŁ!

    Po raz kolejny przypominamy, żebyscie pod żadnym pozorem nie podawali nikomu swoich haseł na konta.
    Sprawa ta poruszana była juz milion razy, jednak dalej dostajemy wiadomości od zrozpaczonych graczy, którzy zostali wyssani, a hasło podali przeciez tylko kumplowi. Nie będziemy interweniować w takich sprawach ponieważ wyssanie nastapiło tylko i wyłącznie z winy samego gracza, który podał komus swoje hasło.

    Jeśli będzie taka potrzeba to ten topic pojawi się kolejne sto razy, aż w końcu gracze nie zrozumieją, żeby ufac tylko i wyłącznie sobie !

  2. #2

    Default

    Sa ludzie ktorym mozna ufac i moge na nich liczyc

    gdybym im nie ufal nie mial bym gangu =]

  3. #3
    Guest

    Default

    Ja jestem raczej za zasada ograniczonego zaufania. Były tez takie sytuacje, że kolega z gangu wyssał drugiego kolegę i tak w kółko. Ja tylko prosze nie popełniajcie głupich błędów, i zachowujcie hasła dla siebie.

    Równiez jeśli chodzi o e-maile itp. zapisujcie to sobie gdzieś (nawet na ścianie jak się da) , bo nie będziemy przypominać zapomnianego e-maila lub hasła do niego.

  4. #4
    Guest

    Default

    A ja protestuję! W imieniu nauki i mniejszości społecznych protestuję! Protestuje przeciw nie interweniowaniu w przypadkach, gdy konto zostało skradzione tylko i wyłącznie z winy gracza! Jesteście adminami i waszym zakichanym obowiązkiem, jest banować złodziei którzy żerują na ufności i braku doświadczenia młodych graczy! Jak admin dostanie w ryj od jakiegoś osiłka bo się mu sportowe obuwie nie podobało, to będzie to wina tylko i wyłącznie admina… podobnie jak adminka zostanie zgwałcona, bo za skąpo i seksownie się ubrała to też będzie tylko i wyłącznie jej wina, a jednak prawo ich bronić będzie! Dlatego protestuję, przeciw tworzeniu szerokiego pola manewru dla „osiłków”, ta gra propaguje prawa dżungli! Niedługo będzie przepis, że żydzi nie mogą atakować polskich graczy.
    A po drugie, to daliście multikonta, daliście możliwość grania w kilka osób na jednym koncie, to teraz pilnujcie i dbajcie! A nie się od roboty wykręcacie.

  5. #5
    Guest

    Default

    Twój protest jest troche dziwny, to tak jabys zostawil otwarty samochód i zażądał od policjantów zeby stali przy nim i pilnowali zeby go nikt nie ukradł, zamiast go zamknąć. Gracze sami podejmują ryzyko chociaż milion razy prosilismy żeby uważali. Nie jest to pierwsza taka sytuacja, a mimo to dalej zdarzaja sie kolejne.

    Nie mozemy dawac hasel ani e-maili, bo kazdy jeden gracz moze o nie spytac (pod prettekstem ze niby mu ukradli konto) a potem włamac sie dzieki temu na konto kogos innego. I błędne koło sie kręci. Tak źle i tak niedobrze !

  6. #6
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Wendyy
    Twój protest jest troche dziwny, to tak jabys zostawil otwarty samochód i zażądał od policjantów zeby stali przy nim i pilnowali zeby go nikt nie ukradł, zamiast go zamknąć. Gracze sami podejmują ryzyko chociaż milion razy prosilismy żeby uważali. Nie jest to pierwsza taka sytuacja, a mimo to dalej zdarzaja sie kolejne.

    Nie mozemy dawac hasel ani e-maili, bo kazdy jeden gracz moze o nie spytac (pod prettekstem ze niby mu ukradli konto) a potem włamac sie dzieki temu na konto kogos innego. I błędne koło sie kręci. Tak źle i tak niedobrze !
    Czyli jak zostawiamy samochód otwarty i nam go ukradną to pan policjant podejdzie i nam powie, że nasza wina i radź se pan sam? Ja nie proszę aby mi pilnowali cały czas samochodu, ale aby policjanci starali się odnaleźć skradziony samochód.
    Rozumiem że chcecie walczyć z kradzieżami i popieram, ale może lepiej wrócić do zasady, że konto nie może zmieniać właściciela i może lepiej karać osoby którym są staty i kredyty przelewane? Może nowa grupa w TC Crew zajmująca sie prowokacją złodziei? Tworzenie sztucznych monitorowanych kont itp? Wy jesteście admini i Wy wymyślajcie, ale bardziej rozsądniej. Nie sposób pozbyć się problemu przepisem, spróbujcie powalczyć.

  7. #7

    Default

    Quote Originally Posted by Smagul
    A ja protestuję! W imieniu nauki i mniejszości społecznych protestuję! Protestuje przeciw nie interweniowaniu w przypadkach, gdy konto zostało skradzione tylko i wyłącznie z winy gracza! Jesteście adminami i waszym zakichanym obowiązkiem, jest banować złodziei którzy żerują na ufności i braku doświadczenia młodych graczy! Jak admin dostanie w ryj od jakiegoś osiłka bo się mu sportowe obuwie nie podobało, to będzie to wina tylko i wyłącznie admina… podobnie jak adminka zostanie zgwałcona, bo za skąpo i seksownie się ubrała to też będzie tylko i wyłącznie jej wina, a jednak prawo ich bronić będzie! Dlatego protestuję, przeciw tworzeniu szerokiego pola manewru dla „osiłków”, ta gra propaguje prawa dżungli! Niedługo będzie przepis, że żydzi nie mogą atakować polskich graczy.
    A po drugie, to daliście multikonta, daliście możliwość grania w kilka osób na jednym koncie, to teraz pilnujcie i dbajcie! A nie się od roboty wykręcacie.
    Wielki rewolucjonista Smagul ... Jak to żałośnie brzmi. ;)

    Maja gracze nie podawac hasla byle napotkanym pasztetom(taka miła rada od adminow) a jeżeli nie posluchaja to ich zakichany problem i niech sobie poradza skoro byli tacy cfani.

  8. #8
    Guest

    Default

    Smagul popieram twoje zdanie.
    Mnie wlamali sie na konto, chociaz nikt nie znal hasla.
    Admini sprawdzili moje konto, i okazuje sie ze tylko ja sie logowalam. Haha, to dziwne bo jest wielu swiadkow ktorzy widzieli jak ktos zalogowany na moim koncie pisal z niego na swkerku rumnskim. ... w jezyku rumunskim :roll:

    Zlodziej z invisible IP :P

    Przyjaciele bedacy uczestnikami tego zdarzenia nawet mi screena zrobili :D Yozeda pisze w jezyku rumunskim :P

    Ale jak mam sie bronic? Wlam na konto i musze sobie radzic sama?

    To od czego sa admini? Mysle ze po to by ta gra w miare normalnie funkcjonowala a admini dopilnowali tego by wszystko przebiegalo zgodnie z ich zamierzeniami( wlasnie tylko jakie te zamierzenia?). :?
    Ta gra ma bawic, nie "rozstrajac nerwowo". My gracze dajemy wam prace. Gdyby nie my, ta gra by nie istniala (Z punktu widzenia graczy bo wiadomo ze bez administratorow gra by nie istniala, bo oni ja tworza, a my korzystamy).

    Nie zdziwie sie kiedy ktoregos dnia na tc beda juz "bywac" sami zlodzieje :P

    Pozdrawiam.

  9. #9
    Guest

    Default

    [quote="Wendyy"]Twój protest jest troche dziwny, to tak jabys zostawil otwarty samochód i zażądał od policjantów zeby stali przy nim i pilnowali zeby go nikt nie ukradł, zamiast go zamknąć. Gracze sami podejmują ryzyko chociaż milion razy prosilismy żeby uważali. Nie jest to pierwsza taka sytuacja, a mimo to dalej zdarzaja sie kolejne.

    Święta racja!!

  10. #10
    Guest

    Default

    Ja popieram Yozede i Smagula

    Jestem ciekaw co zrobiłby administrator gdyby był na miejscu normalnego gracza TC któremu zajebali konto lub je wyssali a podał hasło tylko zaufanemu koledze lub koleżance lub obojniakowi.

    Mam nadzieję że się admini wypowiedzą

    Pozdrawiam

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •