Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 11 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 101
  1. #11
    Guest

    Default

    jesli ktos nie czyta forum a jest bardzo duzo takich to sie nie dowie ze te wszytskie strony podwyzzszajace staty to wały

  2. #12
    Guest

    Default

    Nie pochwalam żadnych oszustw w TC, ale ludzka naiwność i głupota jaką nie raz widziałam w TC delikatnie mówiąc czasami mnie osłabia. Może mały przykład:

    [36 11:52] <qpoqp> wpisujcie exit_person_nik_hasło to wyjdziecie
    [36 11:52] <qpoqp> to nara
    [36 11:52] <mrsslash> chce ktos do gangu max 170
    [36 11:54] <MKurczak15> szukam osob do gangu powyzej 300 respa
    [36 11:54] <palczasty> jak mam to zrobić
    [36 11:54] <SrebrnyWonsz> och agusiu skąd wiedziałas ze tu
    jestem :d?
    [36 11:55] <Handor23> exit_pirson_handor23_5***f

    P.S. Hasło "zagwiazdkowałam", żeby ktos nie miał problemu


    Rozumiem ludzi, którzy zaufali np. osobie ze swojego gangu, która miała pomagać mu grać i został oszukany, ale niektórzy jak widać, sami proszą się o problemy ... niestety na głupotę nie ma lekarstwa.

  3. #13
    Guest

    Default

    Jak ludzie mogą być tacy głupi!!Pozatym co ma do wyjścią z więzienia hasło.A co do tego protestu to to najgłupszy post jaki czytałem, za przeproszeniem.
    Twój protest jest troche dziwny, to tak jabys zostawil otwarty samochód i zażądał od policjantów zeby stali przy nim i pilnowali zeby go nikt nie ukradł, zamiast go zamknąć. Gracze sami podejmują ryzyko chociaż milion razy prosilismy żeby uważali. Nie jest to pierwsza taka sytuacja, a mimo to dalej zdarzaja sie kolejne.

    Nie mozemy dawac hasel ani e-maili, bo kazdy jeden gracz moze o nie spytac (pod prettekstem ze niby mu ukradli konto) a potem włamac sie dzieki temu na konto kogos innego. I błędne koło sie kręci. Tak źle i tak niedobrze !
    Zgadzam natomiast się z tym postem.
    No jak można dać komuś hasło a potem żądać od admina żeby coś z tym zrobił!!Ja tam to bym jeszcze tego gracza co hasło dał wyrzucił z forum i zbanował!!!

  4. #14

    Default

    Ja z Wenddy sie zgadzam bo jak podasz haslo to juz nie uzyskasz a jak dasz z okolic do dostaniesz i jak ci zmieni to mozesz go walnac z calej sily w r*j

  5. #15
    Guest

    Default

    Ludzie dalej podają hasła w szpitalu i w więzieniu. Wczoraj moja kukła miała szpital, i gościu 1k podał hasło. Oczywiście moja ciekawość jest wielka więc zerknąłem i działało. Teraz ludzie płaczą na forum że nie mają konta.

  6. #16

    Default ...

    tzw. włamałeś sie temu komus na konto... nie ładnie tak...

    Mogłes tego kogos upomniec ze te hasła nic nie dają


    :P

    I jeszcze sie przyznałes

  7. #17
    Guest

    Default

    Chyba nie wiesz co to jest włamanie na konto. Jeżeli chcesz to zaraz mogę Ci pokazać co to tak naprawdę jest włamanie na konto. - Joke.

  8. #18
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Poland
    Posts
    25

    Default

    A moim skromnym zdaniem...
    PRawda, nie podaje sie hasla osobom malo znanym, a tymbradziej na skwerze. Ale przeciez są niedoswiadczeni gracze, ktorzy nie czyataja ani forum, ani gazetki na Stronie Glownej po zalogowaniu. I niektorzy uwierza innym, i podaja haslo.

    I w takich przypadkach nalezy sie pomoc admina. Prawda - sam sobie narobil, ale on nie wiedzial! To tak jakbyscie podali bron koledze bo on chcial ja obejrzec, a on strzelilby w innego czlowieka, oddal wam bron i co? NASZA WINA!? NIe wiedzialem!

    Ale Są rowniez przypadki ze nikt nikomu nie dal hasla a zostal wyssany. Osobiscie tez tak mialem w 11 edzie. Po prostu ludzie! jezeli goscie mają keyloggery i inne trojany to chuusteczke im mozna zrobic! wbija sie taki na twoj komp i ma wszystkie hasla. Admini musza wymyslec sposob, ale nie dalo sie zalogowac na nieswoje konto. Wtedy niebedzie wyssan. Jezeli ktos gra razem na koncie ( Jak ja i Polandes ) to niech graja. ale zeby nikt inny nie mogl wejsc. Np. zeby osoba do ktorej nalezy konto, zapisuje w ustawieniach ze IPxx.xx.xx.xx. tez moze grac na tym koncie. Jak bedzie skradzione, wiadomo przez kogo. i to bylby sposob.

    NIE PODAWAC HASEL! ale pomoc adminow sie nalezy
    PAForever

  9. #19
    Guest

    Default

    Ten temat dużo nie daje bo młodzi gracze the crimsa śą tak podjarani ta grą że poczatkowo zazdroszczą ludzia z TOP10 i za wszelką cenę chca być od nich lepsi. Kiedy wejda na skwer i zobacza iwadomosc ze ktos za darmo oferuje podwyżke stat,respa,kasy,biletów to pisze że trzeba podac też hasło a nie doswiadzczony gracz nie wchodzi na forum i nie wie że nie może podac hasła...potem gdy konto jest juz w rękach złodzieja wchodza na forum i zdają sobie sprawe że nie odzyskają już konta. Mam przykłąd że dałem sie kiedys daaaawno nabrac na to że ja podam hasło nik a on podwyższy staty.No i jak juz podałem to hasło facet zmienił nik i podjarany napisał że dziekuje za konto a ja myk na ksiege mojej kukły (na ktorej wpisałem sie głownym kontem,) klikam w mój nick i juz nzam nowy wbijam na konto(hasła nie zmieni bo nie ma mojkego hasła na mejla)zmieniam szybko nik i hasło. Ludzie i konto miałem z powrotem a więc by uniknąc kradzieży konta po podaniu hasła wczesniej tzreaba uwtorzyc kukle i wpisac sie głownym kontem żeby nawet po zmianie nika przez złodzieja wjesc w ksiege kukly kliknac na ansz stary nik i owtowrzy sie konto z nowym nikim wtedy szybko wbijamy na konto zmieniamy nik i hasło i po prolemie. mozemy nawet dac stary nik bo on nie zmieni hasła nawet po kardziezy konta bo nie ma ahsła na mejla wiec hasło an tc i mejlu powinno byc inne .Mam nadzieje że przeczytaliście cała moja wypowiedz i i jesli ja zrozumieliście, to łatwiej bedzie wam odzyskac konto .

  10. #20
    Guest

    Default

    mi bez podania hasła wyssali konto jedynie napisałem przed kradziezą maila do adminów następnego dnia juz staty -3300 :{{

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •