Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 11 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 101
  1. #21
    Guest

    Default

    ja jeszcze jestem nie doświadczonym graczem ale zrobiłem tak:

    po kradzierzy złodziej zmienił nick wiec ja weszłem na poczte i tam pisało jaki jest zmieniony nick weszłem na niego i wszystko wyprostowałem tak jak było a złodziej miał zonka

  2. #22

    Default

    a jakby ci sie wlamali na email??? to co bys wtedy zrobil?? mi zlodziej wyssal konto ale potem jak go poprosilem to mi je oddal ;D (mialo staty po 1,5k .. to bylo w 13 edzie) wyssal 4k tylko xD

  3. #23
    Guest

    Default

    ja mam rade do adminow:

    czy mozna by bylo napisac w szpitalu, w wiezieniu i na skwerze ze to np. exit_hospital_nick_haslo nie dziala??(np. bo jest duzo wersji tego "bugu") bo jak siedze w szpitalu to az mi rece odpadaja bo ciagle musze pisac ze to nie dziala. Znaczy w sumie to nie musze ale szkoda mi takich naiwnych osob ktore podaja hasla i traca po tym chec do gry gdy sie zorietuja ze nie maja konta. Co prawda jest napisane ze podwyzszenia statow itp. sa tylko oszustwem ale i tak wiem ze malo osob to czyta(jak podalem kumpla w szkole ta gre i pozniej im to pokazalem byli zaszokowani bo tego "niezauwazyli" a juz wyslali dane na gg jakiegos oszusta). Dało by rade cos takiego napisac??

  4. #24
    Guest

    Default

    Racja, już to umiesciłam. Miejmy nadzieję ze to pomoże

  5. #25
    Guest

    Default

    bardzo ale to bardzo dziekuje w imieniu wszystkich graczy

  6. #26
    Guest

    Default lol

    ale z ciebie inteligent dawno na to wpadles:P?

  7. #27

    Default

    podałem mojemu kumplowi hasło i rozgłosił je na skwerze.
    NIE PODAWAJCIE HASEŁ!!!

  8. #28
    Guest

    Default Re: ...

    Ale czy to coś da??? Moim skromnym zdanie nie - ale za to można bliskim tej osoby współczuć inteligencji osobnika

  9. #29
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by hitman61
    podałem mojemu kumplowi hasło i rozgłosił je na skwerze.
    NIE PODAWAJCIE HASEŁ!!!
    To chyba nie był twój kumpel .
    To po pierwsze a po drugie może miałeś lepsze konto od niego i go to bolało

  10. #30
    Guest

    Default Re: lol

    Quote Originally Posted by marian06
    ale z ciebie inteligent dawno na to wpadles:P?
    taaaaaaaaaaaa ale nik mnie nie słuchał;/;/ a teraz w szpitalu mam cytować ale czasami i to nie pomaga wiec musze ich postraszyc(nie ze podaje sie za admina tylko bije ich poza szpitalem

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •