Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 5 of 11 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 41 to 50 of 101
  1. #41
    Guest

    Default

    jego nick to krystianb18 -_- jakby kto chcial wiedziec..

    Thorief .. jak go wywaliliscie to thx ... przynajmneij jakas satysfakcja :/ konto sie da odbudowac.. ale on mnie wk... gralismy 2edy razem .. i bylo ok .. a tu taki "kwiatek" -_-

  2. #42
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by ssbs989
    jego nick to krystianb18 -_- jakby kto chcial wiedziec..
    Wiem, masz podsłuch pod biurkiem.

  3. #43
    Guest

    Default

    mhm ... szpieguja mnie ... jestem inteligenny jak worek z cementem .. dopiero teraz haslo zmienilem ... w miedzyczasie zdazyl mi opedzlowac kolejne 300statow ...

  4. #44
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    Niestety, za głupotę się płaci. Jedyne z czego możesz się cieszyć to, to że mało Ci zniknęło z konta.

  5. #45
    Guest

    Default

    yyy? malo? 15z15kredo satow lacznie po 1200 z kazdego..29bud.special K... wszystkie bilety do klubow ... cala kasa ... zostawil mi na szczescie mean machine... pancerz tez sprzedal zeby mnie moc napadac .... wiec chyba nie tak malo

  6. #46
    Guest

    Default

    oo ja 29 budynkow specjału możesz nabyc robiąc konwoje nie wspominając o fbi

  7. #47
    Guest

    Default

    taaa... jasne ... nawet jadac na kantor ... tylko 1. ile trza sie na chodzic ... 2. ile trza zurzyc biletow. 3.trza se jeszcze inte uzupeplnic ... a ja mam jej az 500

  8. #48
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by ssbs989
    3.trza se jeszcze inte uzupeplnic ... a ja mam jej az 500
    To dobrze ci idzie PzDr

  9. #49
    Guest

    Default

    tak wiec... moze i ciagne to dlugo.. ale jakos tego osobnika nie lubie ... i mimo iz mu specjalnie nei wierze .. no to cuz ... napisal mi na gg ze niby go odbanowano .. i ze se zbugowal kase i bilety ( troche wątłe).. ale mimo wszystko prosiblym aby go sprawdzono ...

    ps.
    nie miejcie mi za zle ze sie troszke narzucam .. ale poprostu tak jakos juz mam ... (ponoc jego nick to patpat003 nei weim .. jak IP sie bedzie zgadzac to jego)

  10. #50
    Guest

    Default

    najlepiej pisz pmy
    pzdr

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •