Salut gangsteri,

După cum am promis, avem o nouă funcție „mini” pentru voi.

Mahalalele

Nu o voi descrie aici, deoarece ar face o citire prea lungă, dar puteți citi clar mai multe despre el făcând clic pe linkul de mai jos
https://thecrims.tawk.help/article/the-slums

Această idee nu este nouă, dar mi-a fost adusă în atenție acum câteva luni de către Razvan7. A făcut un punct bun pentru asta și, din moment ce am primit confirmarea că Hitmans poate ajunge la aproximativ 2.000 de ucideri din donații, nu am văzut nicio problemă în a accepta feedback-ul ca fiind valid.

Vreau să vă spun, în special celor care joacă ca Hitman, că voi face tot posibilul să nu vă distrug jocul, așa că foarte curând vom avea câteva schimbări și pentru voi.

Vreau să vă reamintesc tuturor că în curând toate conturile BETA vor fi șterse. Testarea va fi efectuată de membrii echipajului nostru și de ECHIPA ALPHA.

Mahalalele

Acesta nu este locul tău obișnuit unde poți să mergi să bei o băutură și să-ți reacționezi rezistența. Mahalalele îți vor oferi high-ul de care ai nevoie, dar nu te înșeli, nu va fi același lucru.

Folosirea rave-urilor de aici vă va proteja de atacuri, dar drogurile de aici sunt de o calitate atât de scăzută, încât veți pierde 35% din recompensă în bani din jafuri de persoane singure și de bandă.

Veți putea jefui 50% din bilete folosind rave-urile din mahalale.

Preferințe

Pentru a avea acces la acesta, jucătorii vor cumpăra un BILET/ ARTICOL pentru 25 de credite. Odată activat, acesta va dura până când jucătorul folosește 50% din biletele sale. Între timp, articolul / biletul este activ, jucătorii pot avea acces doar la rave din mahalale. Ei nu vor putea accesa propriile lor locuințe rave/hooker. Jucătorii își pot jefui 50% din bilete folosind rave-urile SLUM

Multi-urile nu sunt permise
Nu va exista niciun buton de asalt în aceste rave 10 admin raves cu nume afișate
Doar băuturi în rave
Jucătorii pot comunica în rave
Nu există limită de timp pentru cât timp pot sta în rave
Slum-urile și rave-urile nu pot fi văzute când obiectul nu este activ. Pentru a intra în rave, este necesar un articol activ.

Articol mahalale

Biletul/articolele pot fi cumpărate/utilizate o dată pe zi
Permite intrarea într-un rave din mahalale
Nu poate fi activat pentru multy
Recompense cu 35% mai mici de la jaf
Jucătorii VIP PLAT/ Assassin vor pierde doar 20% din bani când folosesc această funcție
Jucători VIP Gold 27%
Nu puteți utiliza funcția Angajare hoți când acest articol este activ.
Nu puteți intra în cluburi de noapte doat in cluburile de noapte The Slums când articolul este activ.

Încercăm să implementăm PIX ca metodă de plată pentru comunitatea noastră braziliană. Sper că vom putea face acest lucru când începe runda, așa că fiți cu ochii pe pagina de achiziție. Ca întotdeauna, pentru orice feedback și idei, vă rugăm să-mi scrieți la [email protected]