Selam Gangsterler,

Aslında yeni oyuncular için yeni bir özellik hazırlıyorduk bu sezon için. Fakat bazı beklenmedik sorunlar nedeniyle, sonraki sezonlara ertelemek durumunda kaldık.
Geçtiğimiz haftalarda, sizlerden geribildirim olarak birçok mail aldım fakat, yeterli zaman olmaması nedeniyle bu önerilerin hepsini oyuna ekleyemeyiz maalesef. Tabii buna bir diğer sebep de, şu anda halihazırda ilgilendiğimiz diğer projelerin bulunması da var. Planlama ekibimizden bu projelerin tamamlandığına dair onay henüz alamadık ve hepsinin çözülmesini bekliyoruz.

Yine de, birçok öneri arasından bana mantıklı gelen birini seçebildim. Fakat, dürüst olursam, bu değişikliğin oyunu nasıl etkileyeceğini çok öngöremiyoruz, bu nedenle oyun ile ilgili ve bu değişiklik ile ilgili bir öneriniz olursa bana ulaşmaktan çekinmeyin lütfen.

Değişiklik:

Bingo özel eşyası, artık daha az bilet verecek. Eşya 500 bilet verecek ama 2.5 katı daha fazla para verecek aktif edildiği zaman.

Her zamanki gibi, herhangi öneri ve geridönütleriniz için, lütfen mail yolu ile bana ulaşın. [email protected]

Bebynho