Përshëndetje gangsterë,

Vera është këtu dhe padyshim që duhen pushime. Kjo është arsyeja pse funksioni ynë i ri nuk është ende këtu, më vjen keq, por meqenëse tani kemi raunde të shkurtra, në thelb është e pamundur që zhvilluesi ynë të lëvizë aq shpejt sa shkojnë raundet.
Ne po bëjmë disa ndryshime që unë mendoj se janë të nevojshme. Do t'ju shpjegoj më poshtë


Ndryshimet:

  • Artikulli Bingo tani do të japë më pak bileta, 500, por do të japë 3 herë më shumë para kur të aktivizohet. Është një rritje nga ndryshimi 2.5 që bëmë raundin e kaluar. Ne e kuptojmë se artikulli ishte ende i parëndësishëm dhe ne duam ta ndryshojmë atë
  • Duke filluar nga ky raund, nëse grabitni në një bandë në të cilën nuk keni besim, nuk do të merrni më pikë bande, banda ku po grabitni do të marrë pikë, por ju jo. Ky është hapi i parë i një çifti që do të bëj për t'i bërë njerëzit të krijojnë bandat e tyre dhe të krijojnë një konkurrencë midis bandave.
    - Në ndryshimet e ardhshme banda do të humbasë pikë në bazë të numrit të PERSONAVE JO TË BESUESHËM që ka.
    - Për momentin mendoj se numri i lojtarëve që kërkohen për të kryer ndonjë grabitje është mjaft i ulët, por ne mund ta rregullojmë atë pak më shumë për të adresuar disa shqetësime në lidhje me numrin e lojtarëve të disponueshëm për të grabitur në orë të caktuara.
  • Fillimi i këtij raundi Nëse vidhni në një bandë në të cilën nuk keni besim, do të merrni 5% më pak para për grabitje. - Kjo është diçka që kemi pasur më parë, por ka qenë në një përqindje më të lartë. Për mendimin tim, grabitja në një bandë ku nuk të besojnë nuk duhet të të japë të njëjtat para.
    - Sipas mendimit tim, si një ish-lojtar, fitimi i top1 ndërkombëtar gjithmonë nënkupton të kesh një bandë të mirë pas teje.
    - Në raundet e ardhshme do të duhet të trajtojmë edhe numrin e lojtarëve.
  • Ndryshimet në rregulla dhe ndalime: Duke filluar nga ky raund, ne do të ndalojmë përgjithmonë për rregullin 3, ndarjen e llogarive. Është e qartë për mua që njerëzit po e keqpërdorin këtë pa asnjë frikë nga pasojat dhe të luash 2 kundër 7 nuk është në rregull.
  • Një tjetër ndryshim kur bëhet fjalë për rregullat. Pasi të ndalohen përgjithmonë, të gjitha llogaritë do të ndalohen, aktive ose jo aktive, kupa ose pa filxhanë. Do të ketë pasoja për ndalimin e përhershëm tani e tutje.



Si gjithmonë për çdo reagim dhe ide, ju lutemi më shkruani në [email protected]