Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 9 of 9 FirstFirst ... 789
Results 81 to 88 of 88

Thread: 22. kolo

  1. #81
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Zigac
    a kdyz ma nekdo neco v pici tak se k tomu obvykle vubec nevyjadrujep rootze ho to tema nezajima
    jediny dovod preco som sa vyjadroval... poslali mi link:

    [3. 10. 2007 19:57:01] DonNizari3D says: http://forum8.thecrims.com/viewtopic...=378180#378180
    [3. 10. 2007 19:58:30] V4L1ST4R says: :@
    [3. 10. 2007 19:58:58] DonNizari3D says: :@

    ale mysli si kludne co chces, nema zmysel sa hadat neznasam ked
    ludia chytaju za slovicka. tak to ani ja teraz robit nebudem .
    koniec diskusie .

  2. #82
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Zigac
    <font color=green>***</font> off kasso uz jsem si te dal do blokovanych na skypu kdyz jsi zacal hned po banu vypisovat kokotiny mne a ted si te dam do blokovanych i tady.

    jsem spokojenej mam z toho screen a ten uz mi nekdo nevezme :P

    hehe zigac, ja som ti napísal dve či tri vety o tom či sa odráta filou rešpekt, a ty hnet takto

    asi si to ty nezvládol z nervamy a namiesto toho aby si mi odpovedal si ma dal do ignore ja som ti to písal normálne ako otázku a nechcel som sa ti vysmievat, ale v pohode

  3. #83
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by V4L1ST4R
    kedze ja umiestnenie v top gangu sveta nepovazujem za uspech, tak
    mi to bolo jedno aky gang vyhra. a podla mna je 4 & 5 pre nasu
    scenu vacsi uspech ako tam mat nazov naseho gangu.


    V tomto s valim nesuhlasím, uspech v gangoch považujem za tiež dôležitý,aj ked ani zdaleka nie tak ako vítazstvo individuálne.... teraz trochu možno ustupila doležitost gangov, ale myslím že je to vec dočasná a stále bude dôležitý indentifikátor k prislušnosti ku klanu- gangu, dokonca by som to nazval za jeden s pilierov tejto hry ináč ten zmätok ma prekvapil trocha s tým, že ostal hitmanscorps trčat ako vitazný gang a dokonca podla všetkého je vo hviezdach, či sa dostane do profilu štatistiky účtov medaila členom gangu ra, tam to budeme musiet vyriešit tak, aby sme ozaj neutrpeli ujmu z toho že členovia nebudú mat uvedené, že boli členmi vítazného gangu v tomto kole

  4. #84
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by OXXX
    Quote Originally Posted by V4L1ST4R
    kedze ja umiestnenie v top gangu sveta nepovazujem za uspech, tak
    mi to bolo jedno aky gang vyhra. a podla mna je 4 & 5 pre nasu
    scenu vacsi uspech ako tam mat nazov naseho gangu.


    V tomto s valim nesuhlasím, uspech v gangoch považujem za tiež dôležitý,aj ked ani zdaleka nie tak ako vítazstvo individuálne.... teraz trochu možno ustupila doležitost gangov, ale myslím že je to vec dočasná a stále bude dôležitý indentifikátor k prislušnosti ku klanu- gangu, dokonca by som to nazval za jeden s pilierov tejto hry ináč ten zmätok ma prekvapil trocha s tým, že ostal hitmanscorps trčat ako vitazný gang a dokonca podla všetkého je vo hviezdach, či sa dostane do profilu štatistiky účtov medaila členom gangu ra, tam to budeme musiet vyriešit tak, aby sme ozaj neutrpeli ujmu z toho že členovia nebudú mat uvedené, že boli členmi vítazného gangu v tomto kole
    Omg oxxx pokial viem je to vsetko v poriadku vyriesene ,si trochu lenivy sa pozriet do vitazov aky je tam gang alebo nejakemu hracovu z RA ze tam ma medailu a ze z HC nik nema

  5. #85
    Guest

    Default

    Zdenecku ,ty pro změnu nebud slepý a zkoukni profily RA a až najděš medaili z 22. kola,tak mi dej vedet

  6. #86
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by baximo
    Zdenecku ,ty pro změnu nebud slepý a zkoukni profily RA a až najděš medaili z 22. kola,tak mi dej vedet
    No tak ja sa im nekukam do profilu kazdy den ae minule co som kukal medaily tusim boli cize neviem ale HC medaily nema a to ze ich nema RA to uz ma netrapy

  7. #87
    Guest

    Default

    Godfatherteam 3 miesto na sk v 22 kole aj to je uspech ,,
    805 000 resp a 30 na svete. Slusni zaciatok tohoto teamu

  8. #88
    Guest

    Default

    Proč to sem píšeš teď omg rozum...

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •