Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 9 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 88

Thread: 22. kolo

  1. #21

    Default



  2. #22
    Guest

    Default



  3. #23
    Guest

    Default

    hm.. no je to tak raz si hore a raz dole, zaka mala slúbené staty no staly sa nepredvídané veci a slúbené staty nedostali, tak je to tak majú staty ktoré si sami nahrali.

    na druhej strane ma teší statový rekord hekate a spol. som rád že vyhrala a nevihral fil ale aj ma to mrzí trošku kvoli tomu že predbelhi náš statový rekord z 21. kola

  4. #24
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Zigac

    najdi desat rozdielov

  5. #25

    Default

    GRATULACIA!!! tolko nickov z SVK a CZ v top20 to by sa nam pred par kolami ani len nesnivalo...FAKT NADHERA!!

    Uz to vidim ze o par kol ak samozrejme TC bude top20 bude cisto SLOVENSKE a CESKE zastupenie

    A HC most respect gang fakt naadhera som stastny ako blcha

  6. #26

    Default

    a co zizan rad by som videl kolko nahrali ? inak gratulujem HC OPP Forgottenu a nitrovy pekne kolo z vasej strany ja dufam ze to tak bude aj na buduce kolo

  7. #27

    Default

    Quote Originally Posted by V4L1ST4R
    Quote Originally Posted by Zigac

    najdi desat rozdielov
    my bychom respekt nakonec vytahli na 3KK, ale situace se vyvinula jinam a staty co se tam jeste nasavaly tak sly rovnou na FIL

  8. #28

    Default

    Quote Originally Posted by kasso
    hm.. no je to tak raz si hore a raz dole, zaka mala slúbené staty no staly sa nepredvídané veci a slúbené staty nedostali, tak je to tak majú staty ktoré si sami nahrali.

    na druhej strane ma teší statový rekord hekate a spol. som rád že vyhrala a nevihral fil ale aj ma to mrzí trošku kvoli tomu že predbelhi náš statový rekord z 21. kola
    a Ty jsi dal ZaceSrace co jsi slibil? BTW mne jsi psal ze to bude 100K, tak by mne zajimalo jestli jsi to dodrzel

  9. #29
    Guest

    Default

    ma to v profile, screen

  10. #30
    Guest

    Default

    Tiez by som chcel pogratulovat vsetkym hracom slovenskej a ceskej sceny. Toto kolo bolo pre mna krasnou rozpravkou :P , ktora sa vsak skoncila a dlhsiu dobu sa asi nezopakuje (skola a tak ).

    TC RULEZ

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •