Здравейте, гангстери,

Лятото е тук и явно е необходима почивка. Ето защо новата ни функция все още не е тук, съжалявам, но тъй като сега имаме кратки кръгове, на практика е невъзможно нашият разработчик да се движи толкова бързо, колкото вървят кръговете.
Правим някои промени, които според мен са необходими. ще ви ги обясня по-долу


Промени :

  • Елементът Бинго вече ще дава по-малко билети, 500 , но ще дава 3 пъти повече пари, когато бъде активиран. Това е увеличение в сравнение с промяната от 2,5, която направихме миналия кръг. Разбираме, че елементът все още е бил без значение и искаме да променим това
  • От този кръг, ако обирате в банда, в която нямате доверие, вече няма да получавате точки за бандата, бандата, в която обирате, ще получава точки, но вие не. Това е 1-ва стъпка от няколко, които ще направя, за да се опитам да накарам хората да направят свои собствени банди и да създам някаква конкуренция между бандите.
    В бъдещите промени бандата ще губи точки в зависимост от това колко НЕЗАВИСИМИ хора има в нея.
    В момента мисля, че броят на играчите, необходими за извършване на обир, е доста нисък, но бихме могли да го коригираме малко повече, за да отговорим на някои опасения относно броя на играчите, които могат да извършват обири в определени часове.
  • От този кръг Ако ограбвате в банда, в която нямате доверие, ще получавате 5% по-малко пари на грабеж. - Това е нещо, което имахме и преди, но то беше с по-висок процент. Според мен ограбването в банда, в която нямате доверие, не трябва да ви дава същите пари.
    Според мен , като бивш играч, спечелването на международен турнир от топ 1 винаги предполага да имаш добра банда зад гърба си.
    В следващите кръгове ще трябва да обърнем внимание и на броя на играчите.
  • Промени в правилата и забрани : От този кръг ще налагаме постоянни забрани за правило 3, споделяне на акаунти. Ясно ми е, че хората злоупотребяват с това, без да се страхуват от последствията, а играта 2 срещу 7 не е окей.
  • Още една промяна, що се отнася до правилата. След като бъде забранено за постоянно, всички акаунти ще бъдат забранени, активни или не, купи или не. Отсега нататък ще има последствия за получаване на постоянна забрана.



Както винаги, за всякакви отзиви и идеи, моля, пишете ми на [email protected]