Živjo,

Poletje je tu in očitno vsi potrebujemo dopust, zato naše nove funkcije še ni. Nažalost imamo zdaj res kratke runde in je v bistvu nemogoče, da bi naš razvijalec razvijal novosti tako hitro.
Izvajamo nekaj sprememb, za katere menim, da so potrebne.


Spremembe:

  • Predmet Bingo da 500 vstopnic, po novem pa bo dal 3-krat več denarja. To je spremembe iz prejšne runde, iz 2,5. Vemo da je bila ta sprememba nepomembna in to želimo spremeniti.
  • Pri gang ropih, kjer niste trust ne boste več prejemali gg točk. Gang bo vseeno prejemal točke le vi pa ne. To je prvi korak poskusa pripraviti igralce do tega, da ustvarijo lastne tolpe in nekaj konkurence.

    V prihodnjih spremembah bo tolpa izgubljala točke glede na to, koliko igralcev brez trusta ropa.
    Mislim da je trenutnoda število igralcev, potrebnih za izvedbo katerega koli ropa, precej nizko, vendar ga lahko v prihodnih rundah še nekoliko prilagodimo, da bi odpravili nekatere pomisleke glede števila igralcev, ki so na voljo za ropanje ob določenih urah.
  • Če ropate v tolpi, kjer niste trust, boste prejeli 5% manj denarja. To je nekaj, kar smo že imeli prej, vendar je bilo v višjem odstotku. Menim da vam ropanje v tujih gangih, ne bi smelo prinesti enakega denarja.
    Po mojem mnenju, kot nekdanji igralec, zmaga vedno pomeni, da imaš dober gang.

    V prihodnjih krogih se bomo morali posvetiti tudi številu igralcev na enem računu.
  • Spremembe pravil in prepovedi: od začetka tega kroga bomo trajno BANali kršitve pravila 3, deljenje računov. Jasno mi je, da ljudje to zlorabljajo brez strahu pred posledicami in igranje 2 proti 7 ni ok.
  • Po trajnem BANu bodo izključeni vsi računi, aktivni ali neaktivni. Od zdaj naprej bodo imeli BANi trajne posledice.



Kot vedno mi za povratne informacije in ideje pišite na [email protected]