Salut gangsteri,


În mod clar, în runda trecută, am aflat cu toții că nu ar trebui să cumpărăm pachete VIP de la alți jucători.

Acestea fiind spuse, încercăm să aducem câteva schimbări în joc, mai ales că unele dintre profesii au fost puțin subjucate.


Cele mai multe dintre aceste modificări se bazează pe feedback-ul dvs.

ASA: la activare, va oferi acum un bonus de 50 USD per unitate de drog când se vinde în port. Acesta este un nou bonus adăugat la bonusurile pe care le are deja. Articolul trebuie să fie activ în momentul tranzacției
Goggles of Fortune nou bonus adăugat: 15% mai mulți bani la jefuirea în bandă
Proxenetul: respectul necesar pentru nivelul 11 ​​a fost schimbat la 6,5 ​​kk
Hooker Party: crește numărul de evenimente pe rundă de la 2 la 6
Modificări ale jafurilor în bandă:
-oil magnat 18kk de la 12 kk
-bill gates 28kk de la 23 kk
- Illuminati 38kk de la 35 kk
Tâlharul se schimbă.

EVENIMENT: Furtul de furie oferă un bonus de 20% bani, toate jefuiești, atunci când jefuiești pentru ziua respectivă TC

9 - Atrăgător

Avantaje: Nou eveniment zilnic: Robing Frenzy

10 - Pinul principal

Avantaje: Nou eveniment zilnic Întărirea Poliției

11 - Mafiot

Avantaje: Nou eveniment zilnic Poliție, Robing Frenzy și Drug King jaf în oraș


12 - Padrino

Avantaje: nou eveniment zilnic, întăriri ale poliției și jaf Chuck Norris în oraș

13 - Dumnezeu Părinte

Avantaje: nou eveniment zilnic Întărirea poliției, Robbing Frenzy și Chuck Norris în oraș

NOTĂ: Întăririle de poliție sunt vechiul eveniment pe care îl avem deja. Evenimentele nu se vor stivui, ceea ce înseamnă că, dacă nivelați într-o zi TC când o întărire a poliției este deja activă, aceasta nu se va stivui cu cea cu nivelul dvs.

Vă rog să-mi spuneți cum OP va face Robber. În mod clar, procentele ar putea avea nevoie de ceva lucru.

Ca întotdeauna, pentru orice feedback și idei, vă rugăm să-mi scrieți la [email protected]

Bebynho