Zdravo gangsteri,

Leto je ovde i očigledno je potreban odmor. Zbog toga naša nova funkcija još nije tu, žao mi je, ali pošto sada imamo kratke runde, u suštini je nemoguće da se naš programer kreće tako brzo koliko runde idu.
Pravimo neke izmene za koje mislim da su neophodne. Objasniću vam ih u nastavku

Promene :

Bingo stavka će sada dati manje tiketa, 500, ali će dati 3 puta više novca kada se aktivira. To je povećanje u odnosu na promenu od 2,5 koju smo napravili u prošloj rundi. Razumemo da je stavka i dalje bila nevažna i želimo da to promenimo.

Počevši od ove runde, ako pljačkate u bandi u koju nemate poverenja, više nećete dobijati poene bande, banda u kojoj pljačkate će dobiti poene, ali vi nećete. Ovo je prvi korak u paru koji ću napraviti da pokušam da nateram ljude da naprave sopstvene bande i da stvore konkurenciju između bandi.
U budućim promenama, banda će gubiti poene na osnovu toga koliko LJUDI OD NEPOVERENJA ima.

U ovom trenutku mislim da je broj igrača koji je potreban za bilo kakvu pljačku prilično nizak, ali bismo mogli da ga prilagodimo malo više da bismo odgovorili na neke zabrinutosti u vezi sa brojem igrača koji su dostupni za pljačku u određenim satima.

Započinjanje ove runde Ako pljačkate u bandi u koju nemate poverenja, dobićete 5% manje novca po pljački. - To je nešto što smo imali i ranije, ali je bilo u većem procentu. Po mom mišljenju pljačka u bandi u kojoj vam se ne veruje ne bi trebalo da vam daje isti novac.

Po mom mišljenju, kao bivšem igraču, osvajanje top1 internacionala uvek podrazumeva da imate dobru bandu iza sebe.

U narednim rundama moraćemo da se pozabavimo i brojem igrača.
Promene pravila i zabrane : Počevši od ovog kruga, trajno ćemo banovati za pravilo 3, deljenje naloga. Jasno mi je da ljudi ovo zloupotrebljavaju bez ikakvog straha od posledica i igranje 2 na 7 nije ok.

Još jedna promena kada su u pitanju pravila. Jednom kada budu trajno zabranjeni, svi nalozi će biti zabranjeni, aktivni ili neaktivni, čaše ili bez čaša. Od sada će postojati posledice za trajnu zabranu.


Kao i uvek za bilo kakve povratne informacije i ideje, pišite mi na [email protected]