Yeni Banka,

35 günden başlayarak aktif olacak, banka oyunculara yatırım yapmaları için imkan tanıyacak ama bazı risklerle tabii.

2 tür yatırım oluşturacağız. =>> (Yatırım paketleri)

- Oyuncu 20 milyar ile 400 milyar arası parayı 2 oyun günü için yatırıma bırakıp, %6 getiri alacak.
- Oyuncu 400 milyar ile 2 trilyon arası parayı 4 oyun günü için yatırıma bırakıp %8 getiri alacak.

NOT: Gördüğünüz üzere, herkes x bir fiyat ile y bir fiyat arasında yatırım yapabilir ve yatırdııkları tutara bağlı olarak aynı oranda kazanç alır.

Şimdi bazı şeyleri riskli hale getirerek ilginçleştirelim. Ilk başta, Kara Perşembe'ye bağlamak istiyordum bu yatırımı ama maalesef bu biraz zor göründü. Çünkü olaylar bu yatırımla çakışmayacağından, yazılımcımıza ekstra yük getirecekti. O nedenle de yeni bir rastgele olay oluşturmak en kolay yoluydu.

Hacker Saldırısı
( Daha iyi bir isim düşünemezdim. ) =>> (Hacker saldırılar)
Gün 35'ten itibaren
Hacker saldırısı olayları sezon içinde 1 ile 3 olay arasında gelecektir.
Tanımı: Thecrims merkez bankası bir siber saldırıya mağruz kaldı. Güvenlik duvarımız bu yeni çağın hainlerini durduramadı. Sizlerin de birikmişleri bir nebze kayba uğramış olabileğini üzülerek bildiriyoruz.

Etkileşim: Bu olay şehre geldiğinde, yatırılan ana paranın %10'unu kaybedersiniz. Bu olay kazanç oranında bir değişiklik yapmaz. Fakat, ana para azalacağı için, yeni kazanç yeni anapara üzerinden yüzde olarak hesaplanacaktır.

Ekonomi Patlıyor

Bu olay şehre geldiğinde, yatırımdaki anaparanız %1 oranında yükselecek. Bu olay sadece yeni yatırım türünü etkileyecek. Burada, yazılımcılarımıza sormak istediğim, ana para mı etkilenecek yoksa kazanç mı.

NOT:

Her iki tür yatırım da bölgeler ve özel eşyalardan eklenecek.
Var olan yatırım paketi 34. güne kadar aktif olacak. (34. gün dahil.)