Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 4 of 7 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 67
  1. #31
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by stajerc11
    Quote Originally Posted by tix33
    Quote Originally Posted by eLiTeFrEaKy3
    Po MOjem Bo najboljši prins al pa wellwellwell(mislim da je to nex)

    Ja js ne upostevam prinsa ce je res sved.
    Če dva igrata toti acc en je šved en pa slovenec.


    Quote Originally Posted by tix33
    Aja btw
    do sploh od boljsih igra to rundo? [
    Nikdo
    Zakaj pa nikdo nekdo od dobrih more igrat med drugimi nex[/i]

  2. #32
    Guest

    Default

    Pa to so sami amaterji.Dobri so zato ker cele dneve stiskajo sprejmi

  3. #33
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by stajerc11
    Pa to so sami amaterji.Dobri so zato ker cele dneve stiskajo sprejmi

    Ti to za nexa misliš ? jebote mali boš se še vlk mogo naučit o tej igri ti sam ves čas kolješ vse povprek pa te cela slovenija mrzi niti gange nabi mogu dobit še manj pa vrjamem da bi uspeu čez 300k respa prit

  4. #34
    Guest

    Default

    Se mi niti ne da cele dneve sprejmi stiskat.To zna vsako budalo pa toto rundo ne raim več ganga tak da še samo ubijam je 100000000 bol zaminivo ko pa da sprejmi stiskam pa si punim energijo

    edit:klko si ti star

  5. #35
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by stajerc11
    Se mi niti ne da cele dneve sprejmi stiskat.To zna vsako budalo pa toto rundo ne raim več ganga tak da še samo ubijam je 100000000 bol zaminivo ko pa da sprejmi stiskam pa si punim energijo

    edit:klko si ti star
    16 let sem star, kdo pa samo sprejmi stiska ? za tiste statse k jih je nex naredo ni blo treba samo sprejmi stiskat še kaj več znanja je potrebnega (ki ga ti očitno ne premoreš )

  6. #36
    Guest

    Default

    In potem ti meni praviš mali star si pa 16 let :S Pa kaj je še več naredo?

  7. #37
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by stajerc11
    In potem ti meni praviš mali star si pa 16 let :S Pa kaj je še več naredo?

    Ja mogoče sm po starosti po razumu si pa ti 5 letna rethardirana deklica on vsaj naredi vsaj ene 150k statsov vsako rundo

  8. #38
    Guest

    Default

    Ja saj ne rečem da ne zna.Samo ne vrjamem pa, da bi on lahko mel tlko umorov ko jaz.Sicer pa sn jaz mel prejšno rundo 100k statsov.

  9. #39
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    311

    Default

    Quote Originally Posted by stajerc11
    Ja saj ne rečem da ne zna.Samo ne vrjamem pa, da bi on lahko mel tlko umorov ko jaz.Sicer pa sn jaz mel prejšno rundo 100k statsov.
    Here to help

  10. #40
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by stajerc11
    Ja saj ne rečem da ne zna.Samo ne vrjamem pa, da bi on lahko mel tlko umorov ko jaz.Sicer pa sn jaz mel prejšno rundo 100k statsov.
    lol stajerc lj tko da ti razjasnem par pojmo js sn meu u dnevu 100 140k statsov to je prvo k se tak hvališ že od 22 runde s tem ampak to ni važn pa drugo je da tok da vete prins nebo zmagu kr tut z nexom skp igrama in nebo naju en švedek sesu pa še zadna stvar tist k misli da zna nex prtiskat sam sprejmi bi mogo kdaj videt ka use on dela pa zna nardit pa se pol glasit poleg tega pa štajerc umore nabit ni problem sam more se ti dat nam je pa pač point čimvečji respekt drgač pa vrjem da če se en odločo te loh poje u umorih tk da ne bit več tok pametn

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •