Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 37 of 37

Thread: vysátí CKBT

  1. #31
    Guest

    Default

    Luzre myslim že tě asi nepochopil ani se nedivim, on nechápe víc věcí.

    Staníku já vim že seš teď číslo jedna, když jsi první v čechách, ale vzhledem k tomu že ti šlape na paty ban a že je spousta lidí, který udělaj hodně abys nebyl první v čr, bych si zrovna ZAKOMPLEXOVANOU tlamu, jako máš ty se zasraně ZAKOMPLEXOVANÝMA a hloupýma kecama (na které jsem si ovšem u tebe už zvykl, neotvíral

    Pamatuješ jak jsi mi tenkrát brečel na icq když jsem tě milk? To bylo drsnejch keců co? Prej: Já jsem ti věřil proč jsi mě podvedl? Já myslel že budeme kamarádi

    LOL na to nikdy nezapomenu...brečící standa Kdybych stál před tebou tak se plazíš na kolenou a kňučíš jak píchlý sele...takhle si vypadal

    Tak tu ze sebe přestaň dělat drsňáka nebo na co si to hraješ, dej pusu na dobrou noc a jdi si lehnout

  2. #32

    Default

    si mysli ze ti je 17 ze jsi kabr

  3. #33

    Default

    ale ja nejsem namachrovanej ja jen ztebe nemuzu na chatu jsi my nadaval do mamy atd az potm kluci ti raci rekli at jse uklidnis ty jsi hroznej kkt ja z tebe nemuzu proste ty me v tydle hre seres jak svine a to me rozciluje

  4. #34
    Guest

    Default

    Já jsem ti nadával do mámy To u mě snad ani neni možný I když...

    Jj je mi 17 a připadám si jako "kábr" úplně jsi mě odhalil

    Ale stejnak si nemyslim, že bych o tvý krásný a voňavý mamince řekl něco ošklivýho...Pozdravuj jí


    Trochu se to tu zvrtlo, takže pls LOCK

  5. #35

    Default


  6. #36

    Default

    Dobre myslim ze sme si uz povedali vsetko...Locked

  7. #37
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    996

    Default

    Ja len dodávam, že ak by bol nejaký záujem to zreportovať a vinníka potrestať, tak je k tomu potrebný len report majiteľa účtu, ktorý sa mi môže ohlásiť pomocou Privátnej správy.
    M.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •