Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16
    Guest

Default LÜTFEN DİKKATLİCE OKUYUN ARKADAŞLAR

TERS ÇALIŞMA VE 15.000 POWER NASIL YAPILIR TAKTİKLERİ

Yapmanız gereken ilk önce kendinize 1 Asıl rumuz için ve 7 Tane Asıl rumuzuna power kazandırcak clone rumuzlar için toplam 8 Tane Yahoo dan email almaktır. Bu Mailleri alın ve sifrelerinizi bir defterinize kayıt edin. Hotmail den almanızı tavsiye etmiyorum. Çunkı hotmail den aldıgınız maillere şifre veya rumuz geç gelmekte veya hiç gelmemektedir.

Şimdi bu aldıgınız mailler ile tek tek farklı rumuzlar ile www.thecrims.com oyununa kayıt olun. Daha onceden kayıtlı rumuzlarınız varsa onlarıda kullanabilirsiniz. Burada anlatılanlar sıfırdan oyuna baslayanlar içindir.

Şimdi Elinizde 1 Asıl rumuz ve 7 Clone rumuz var. Şimdi ilk önce asıl rumuzunuzu ve diğer rumuzlarınızı kişisel soygunlar ile 50 + saygınlık yaptırın. Daha sonra bunların 8 tanesıne bir çete kurun. Şimdi bu 8 tane rumuzu idare edebilmek ve aynı anda bir bilgisayarda açabilmek için
    İnternet Explorer , Firefox Browser , vb diğer brovserleri kullanabilirsiniz. Değişik İnternet Browserleri çekmek için www.download.com a girin ve Browser diye aratın. Değişik 8 Browseriniz olduktan sonra tek tek ayrı ayrı Browserlerden beni hatırla secenegini Secerek rumuzlarınızı login olun ve cetenız ile ilk once 2 kişi Forex soyun. Her rumuz bu şekilde Forex soymaya devam etsın. Daha sonra Her rumuzunuz Poweri 300 olunca uclu şekilde Banka Transfer aracı soyun. Her rumuzun 3 lü şekilde Banka transfer aracı soysun. Daha sonra tekli olarak her rumuz Power 980 isteyen Kumarhane Soyucak seviyeye Gelsin.

Daha sonra kurdugunuz Çeteye 6 lı sekılde Federal Rezerv Soydurun. Bu Esneda Yavas yavas her rumuzunuza Eroin binası alın . Alabildiginiz Kadar Eroin Binası alın. Daha sonra Federal soyarak kazandıgınız paralar ile zeka - kuvvet - tolerans alarak ( Karizma almanıza gerek yoktur. ) Her rumuzunuzun Powerini 2000 Yapın. bütün Asılve clone rumuzlarınız poweri 2000 olunca 8 rumuzunada Steven Seagul soydurun. Hepsine gene alabildiginiz kadar 1 genelev ve Gerisine Eroin Binası alın. Genelde 50-60 Eroin binası alabilmiş iseniz iyidir. İlk 10 fahişeyide alın. daha fazla Fahişe almanıza gerek yoktur.

Şimdi Asıl rumuzunu Diğer clone rumuzularınızdan Kuvvet ve Tolerans olarak biraz daha fazla alım yapın. Daha sonra Diğer clone rumuzlarınızdan birisi Asıl rumuza 20-30 Kere saldırsın. Her Clone rumuzunuz 20-30 kere Asıl rumuza saldırsın ve Asıl rumuz ile clone rumuzlar arasındaki Saldırı gucu farkını açın. Diyelim Asıl rumuzun Saldırı gucu 3000 oldu. Clone iki rumuzunun saldırı gücü 2900 lerde ise bu sefer Asıl rumuz çeteden cıkarılsın ve tek basına dursun.

Diğer İki Clone rumuz Asıl rumuza Çete ile saldırsın. Burda onemli olan Clone rumuzlar Asıl rumuza iki kişilik Çete saldırısı yaparak Asıl rumuza kuvvet ve Tolerans ı daha cok kazandırmaktır. Çunkı kişisel saldırılarda Asıl rumuza en fazla 5 zeka 5 kuvvet 5 tolerans 5 karizma kazanabilir.

Fakat Çete ile saldırı yedigi zaman saldırıyı kazanırsa 30 kuvvet 30 tolerans 30 karizma birden kazanır. fakat zeka kazanmaz. Zekayı siz Kazandıgınız paralar ile asıl rumuza alıcaksınız. Zeka nında 6000 olması en makbuludur . daha fazlasına Gerek yoktur.

Bu Şekilde Asıl rumuz Saldırı gücü Bakımından Güçlendikte Çete ile Saldırcak clone rumuzlarda Çogaltın. duruma gore ayar çekın.

Sizin dikkat etmeniz gereken nokta Asıl rumuz her zaman için Saldırcak çeteden ustun olmalıdır. Ama iki misli üstün olursa da saldırcan ceteyı oldurur. Bu yüzden Saldırcak Çete de Asıl rumuza Biraz yakın olmalıdır. Yarısı sevıyesınde olmamalıdır. Bu şekilde Asıl rumuz poweri 15.000 oluncaya kadar devam edin. Şayet clone rumuzlar Güçsüz Kalırsa onlarada kendı arasında federal veya steven soydururak veya eroin binlarından cıkan eroinleri satarak veya fahıse gelirlerini toplayarak cıkan paralar ile clone rumuzlarınıza kuvvet ve tolerans alın. Böylelıkle Asıl rumuzunuz poweri 15.000 olana kadar Rolnatiyi yakalamış olursunuz. Yok yeter ben artık clonelerle ile ugrasamam dıyorsanız Hedefi FK olan bir kaç arkadasınızı bulun ve yabancı dişinize gore cetelere kontak atıp cete ile saldırıp yaralayın. bu tür Saldırılarda Rakip Çete ölebilcegini de hesaba katıp hapis paranızı her zaman bankada bulundurun

Guest

Default BEN SS YE KASAMAM DİYORSANIZ

TERS ÇALIŞMA VE 15.000 POWER NASIL YAPILIR TAKTİKLERİ

1.Kendinize asıl hesap alın.
    2.18 tane adam daha alın.Bunların isimleri birbirine benzesin ve şifreleri aynı olsun.Örneğin benim sungurson1,sungurson2 ... sungurson 18 e kadar var.
    3.Bunlarla önce forex sonra bta soyun.nomex ve sniper alın(ölüm makinesiyle pek farkı yok ama ucuz.) sonra power hesaplayın www.crims.biz
    4.Tek kişilik soygunlarla 900 power yapın.
    5.Daha sonra federal soyun( 3 çete oluşur.[6+6+6]
    6.Asıl adamınız 2000 zeka+1100 kuvvet+1100 tolerans olsun ve ilk 10 fahişeyi alın(olursa alabildiğiniz kadar eroin binası).
    7.Diğer adamlara zeka almayın sadece 1000 kuvvet ve 1000 zeka olsun.İsterseniz ilk 10 fahişeyi alın(Bazen unutuyorum 10 milyon para bırakıyorlar )
    8. ve öncelikle 300 statlı bir adam alın ve çete kurun.1 tane federalde kastığınız adamıda çeteye alın.çetedeki 2 adamla gerçek adamınızla kontağınız olsun.(Bu arada asıl adamı çeteden çıkartın ayrı kalsın)
    9.Ve saldırmaya başlayın.Öncelikle 20+30 stat gelecektir.Tabiki Zeka gelmez.
    10.Zamanla asıl adam 2000 kuvvet olduğunda 1 federal daha sokun 60 'şar stat gelecektir.Böyle yapmaya devam edin hepsini tek tek sokun ve hepsi öldükleri zaman sizde 28000 kuvvet civarı olacaktır.Power 13200 fln olacaktır.
    11.Çetelere Adam Sokun Bir Kankinizle beraber saldırın 700 -800 stat gelecektir.Böylece 15000 olursunuz.
    12.Fakat zor kısım şimdi başlar çünkü fk ye girmek için uğraşırsınız.
    13.Ama Çevreniz Genişse (Benim Gibi ) )Arkadaşınız çetedeyse söyler girersiniz.
    14.Ordaki saldırılarda oldukça stat gelir.Ne kadar stat o kadar saygınlık.
    15.Bu arada parayla eron çekmeyi unutmayın Byee iyi şanslar

Bu tur Yokum Bye Arkadaşlar ben her zaman msn deyim bilenler biliyor )

Guest

thecrims.madur mudur nedir o sitenin dedii yolla sittim sene fk olamazsınz bnden sölemesi 7 8 klonla olucak iş diil en az 15 klon gerek... ayrıca öle statları 2000 lere ss sewiyesine çıkartmaya da gerek yok boşuna uuraşmayın

kemal doğru söylüyo arkadaşlar en az 10 yada 15 klon şart 7 klonla s.s olmanız en az 35 günü bulur çünkü biletleri bitiyo bide onumu bekliceksiniz o iş yalan olur yani....

Guest

cok sacma bi oyun olmus adam akilli adam basi 1 account acabilsen hilesiz temiz guzel bi sekilde oynasak eyvallah bu kadar kasmaya gerek yok..

dusundurucu para verip baslamaya degermi diye zaten credit olmadan oynanmaz o ayri mesele

Quote Originally Posted by Bufo
    cok sacma bi oyun olmus adam akilli adam basi 1 account acabilsen hilesiz temiz guzel bi sekilde oynasak eyvallah bu kadar kasmaya gerek yok..

dusundurucu para verip baslamaya degermi diye zaten credit olmadan oynanmaz o ayri mesele
    emek sarfetmeden bişeyler kazanılmıyo...

Guest

evet haklisin ama tadini cikara cikara oynamak varken boyle bi islemi desteklemeleri bana garip geldi

adam basi 1 account olsa hersey farkli olabilirdi

Quote Originally Posted by Bufo
    evet haklisin ama tadini cikara cikara oynamak varken boyle bi islemi desteklemeleri bana garip geldi

adam basi 1 account olsa hersey farkli olabilirdi
    tabi ama adam başı bir acconuntlada f.k soymak biraz zor gibi yani..çok fazla player olması gerek ki devamlı çete saldırısı olsun statlar yükselsin şuan oyunda buda olmadığı için tasvir etmesek bile yapıyoruz işye neyse artık bizde bu tarzdan zevk almaya bakıcaz

Guest

lan kemal zaten ben ne yazıyom oraya ss ye kassan bile uzun iş alcan 18 tane 1000 yaptımı ohhhhhhhh kasan amk

Quote Originally Posted by AyLaK
    lan kemal zaten ben ne yazıyom oraya ss ye kassan bile uzun iş alcan 18 tane 1000 yaptımı ohhhhhhhh kasan amk
    aylak topicte daha terbiye lütfen please.. seninde emeğine saygı güzel paylaşım ama daha önce bunlar verilmişti eimu gereksiz gördüğü için silmiş galiba kemalde biraz gerçekleri söylemiş aslında..7 tane accontla zor biraz..neyse teşşekürler genede