Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 16 of 16
    Guest

oyun cok dandık olmus sıfre falan

Guest

aylak sen 30 tane 1000 lik adam kas soora fk olmaya çalış eer olursan ben sana fk lık klon vericem kas bakalım 30 tane 1000 kuvvetli adam fk olabilionmu eer olabilirsen sana harbiden fk lık adam kasıp vericem

Guest

tartışmaya hiç gerek aq istediğiniz kadar clonunuz olsuın gece gndüz kasın 50. gün anca fk olursun hatta belki zor bile oyunu a.koymuş adminler artık crims de oynanmaz

Guest

[AyLaK
    ] tes [/quote]

test

Guest

gerçekten o kadar adam yapıyor mu yabancılar herkes 18 adamla mı oynuyor,yuh be abi ben 1 tane yaptım onla uğraşırken sıkıloyurm,yabancılar bence hep girip başarıyorlar fk soymayı

Guest

bu sezon (14.) gayet dandik olmuş, görüntü sağa kayık duruyor, adminlker herkesin makinesini 17-19 inç zannetmiş, halbuki 14-15 inçler görüntüyü monitörün dışında görüyor,

ayrıca ben bu oyunu 3 sezondur oynuyorum ve gördüğüm kadarıyla oyuncular ilk sezon oyunu öğreniyor, diğer sezon kasmaya başlıyor ve en sonunda çok kasıp oyun sıkınca da oyunu bırakıyor. bence tek accountla sadece eğlenmek için oynayın. ben 8 klon kastım, sırf eziyet, iş eğlenmekten çıkıp hırs haline geliyor, eğlenmeye vakit kalmıyor. tabii yine de siz bilirsiniz, bu oyun unutmayın, sıralamada olmanız kimsenin umurunda olmayacaktır.