Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 20
  1. #1

    Default In legatura cu cele 5 incercari de punere a parolei!

    Sper s luati in considerare ce va zi!!Am pe cinev care foloseste contu meu si pune parola la inceput la nimereala, apoi cand incerc eu sa intru imi spune ca tre sa astept 1 ora ca sa pot intra!!!E vorba de fratele meu care are cont pe acelasi pc si nu supota sal bat....iar el poate intra!!!!Cred ca si de pe alte pc pot intra si sa puna ce parola vor si apoi sami blocheze mie contu timp de 1 ora!!Nu-i corect!!Sper sa luatzi masuri!!!!

  2. #2
    Guest

    Default Re: In legatura cu cele 5 incercari de punere a parolei!

    Quote Originally Posted by Ghosts10
    E vorba de fratele meu
    pai dai 2 palme si gata

  3. #3
    Guest

    Default

    LoL... amuzanta situatie .... parerea mea este ca .. pana sa ia masuri Tc Crew, in situatia asta ar trebui tu sa vorbesti cu fratele tau... ca nah sunteti frati pana la urma si totusi dak nu iesiti la nici o intelegere... fa cum spune Th3CrimsR0

  4. #4
    Guest

    Default Re: In legatura cu cele 5 incercari de punere a parolei!

    Quote Originally Posted by Ghosts10
    Sper s luati in considerare ce va zi!!Am pe cinev care foloseste contu meu si pune parola la inceput la nimereala, apoi cand incerc eu sa intru imi spune ca tre sa astept 1 ora ca sa pot intra!!!E vorba de fratele meu care are cont pe acelasi pc si nu supota sal bat....iar el poate intra!!!!Cred ca si de pe alte pc pot intra si sa puna ce parola vor si apoi sami blocheze mie contu timp de 1 ora!!Nu-i corect!!Sper sa luatzi masuri!!!!
    jucatz si voi "nu te supara, frate"))

  5. #5
    Guest

    Default

    mwahahaha =))

  6. #6
    Guest

    Default

    cat de tare e faza dar si tu cat de "fraier" esti fa si tu la fel cu contu lui

    sau mai rau afla parola si dai milk ca doar atzi avut mereu acelasi ip - potzi sa ii afli pass si de la cont si de la mail si il mutzi pe un mail de-al tau deci contu lui devine contu tau si gata

  7. #7
    Guest

    Default

    ))))))) ||_ (()) ||_ ))))))))) Moama nu imi vine sa cred...ce situatie amuzanta....fii atent ce sa faci... pune mane' parola la calculator ) si nu mai intra fratetu nici impuscat...LoL parca esti un baiat cu fratele sau...pe nume Ilie si Dutzu....) :P ...mda.... oricum marfa situatie

    SPER CA CREW SA SE SEZIZEZE SI SA IA MASURI DRASTICE !!!! ...lol

  8. #8
    Guest

    Default

    poate el e fratile mai mic ma ))

    si app .. dc pui parola la pc ,poti intra

  9. #9
    Guest

    Default

    pe nume Ilie si Dutzu....
    lool si pe mn ma cheama dutzu =)))...parerea mea ca milk ar trebui sa scrie pe fruntea lui

  10. #10
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Gladi69
    pe nume Ilie si Dutzu....
    lool si pe mn ma cheama dutzu =)))...parerea mea ca milk ar trebui sa scrie pe fruntea lui
    dC? si pe fruntea ta scrie?

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •