Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 6 of 6

Thread: omg..poglej:D

  1. #1
    Guest

    Default omg..poglej:D

    Ok..tuki sem zarad..igre.Sprašujem če bi kdo 24 rundo igrav z menoj??em..na mojem glavnem acc mam zdey 41k..Če bi kdo rad z mano igrav..Me doda na msn:[email protected] ali pa xfire ki je timotejko111..pa fsm

  2. #2
    Guest

    Default

    41k cesa moci al respekta??

  3. #3
    Guest

    Default Re: omg..poglej:D

    Quote Originally Posted by MaliHudic
    Ok..tuki sem zarad..igre.Sprašujem če bi kdo 24 rundo igrav z menoj??em..na mojem glavnem acc mam zdey 41k..Če bi kdo rad z mano igrav..Me doda na msn:[email protected] ali pa xfire ki je timotejko111..pa fsm
    jao ka delate brezvezne teme ... sam da ma angel delo ...+ tega se to ne sprašuje tuki ampak se kontaktira osebno napisi na trgu ce bi gdo spilu zrav tebe ... pa v profilu tut napis... jao vas

  4. #4
    Guest

    Default Re: omg..poglej:D

    Quote Originally Posted by minikillercek
    Quote Originally Posted by MaliHudic
    Ok..tuki sem zarad..igre.Sprašujem če bi kdo 24 rundo igrav z menoj??em..na mojem glavnem acc mam zdey 41k..Če bi kdo rad z mano igrav..Me doda na msn:[email protected] ali pa xfire ki je timotejko111..pa fsm
    jao ka delate brezvezne teme ... sam da ma angel delo ...+ tega se to ne sprašuje tuki ampak se kontaktira osebno napisi na trgu ce bi gdo spilu zrav tebe ... pa v profilu tut napis... jao vas
    heheh moči pa 5k :P:Phaha

  5. #5

    Default

    MalaStajerka kredite mi daj ker si mi dolžna

  6. #6
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by NxIxKxO
    MalaStajerka kredite mi daj ker si mi dolžna
    nama say skup igrava 23 rundo si mi vzel 119 kredtiov
    day raje nazj

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •