Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 7 of 8 FirstFirst ... 5678 LastLast
Results 61 to 70 of 79
  1. #61
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by OXXX
    Ešte čo sa týka kukiel, žiadna jeho kukla na milkovanie nebola odhalená, jedine že ich prezradili iný ludia, význam toho nech potvrdia harcovnici s HC
    A niektoré nie su odhalené doteraz musím povedat a vznikaju zaujímavé situacie ked pri nejakej debate vyplynie, že ten ktorý človek bol vlastne vymilkovaný našimi kuklami, za čo sa dodatočne ospravedlnujeme :P , ale o tom bola crims hra...
    bola aj je hadam nie ? sice teraz ovela menej no

  2. #62
    Guest

    Default

    Cze..Cosm ; Bang ; Zigač ; Gianni
    Svk..Zizan ; Bowl ; Val!stár

    ale na Vášu se nesmí zapomenout
    a teamy.. nejlepsi jsou HC ; Olympic ; Forgoteni & Oportunity xD







  3. #63
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    996

    Default

    Čo si dobre pamätám, tak mne osobne najviac sadol Zigáč. Ten vedel rozohrať ozajstnú partiu so všetkým čo k tomu patrí. Líška, ktorá vedela rozvrhnúť stratégiu na celé kolo, rýchlo sa vedela prispôsobiť novej situácii, výborný vodca týmu. V čechách je to pre mňa pomerne jasné.

    Na Slovensku je to zložitejšie. Adepti sú Rakson s Oxxxom vo svojích poctivých počtoch, Valistar zase naopak pre svoje znalosti angličtiny. Hooligan je zase najrýchlejší hráč s akým som mal tú česť. Naopak k tomuto treba pripočítať mladšiu gardu, ktorá bola donedávna podceňovaná: Milan, Kasso, Scorpion. Dnes nie je pochýb, že aj oni ašpirujú na tie najvyššie priečky.

    Svojou húževnatosťou sa mi veľmi páčil Bowlingman (pozor, nick bowlingman je teraz ukradnutý a keď tu vidíte také meno, tak ide o niekoho druhého). Niekoľkokrát som mu vlastnoručne odpálil jeho gangy počas online GA a on pokračoval. Vždy vedel spraviť pekné staty.

    Zaujímavý je nepochybne fliperdolphin. Otec Opportunity a zároveň dovolím si tvrdiť strojca jeho polovičného úspechu. Slabší diplomat, ale vynikajúci lovec a schopný vodca.

    Nech ale padni komu padni, najlepším hráčom pre mňa na SVK je Oxxxo. Aj keď priznávam, že je v tomto rozhodnotí zohrali veľkú úlohu sympatie.

    M.

  4. #64
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Mororus
    Čo si dobre pamätám, tak mne osobne najviac sadol Zigáč. Ten vedel rozohrať ozajstnú partiu so všetkým čo k tomu patrí. Líška, ktorá vedela rozvrhnúť stratégiu na celé kolo, rýchlo sa vedela prispôsobiť novej situácii, výborný vodca týmu. V čechách je to pre mňa pomerne jasné.

    Na Slovensku je to zložitejšie. Adepti sú Rakson s Oxxxom vo svojích poctivých počtoch, Valistar zase naopak pre svoje znalosti angličtiny. Hooligan je zase najrýchlejší hráč s akým som mal tú česť. Naopak k tomuto treba pripočítať mladšiu gardu, ktorá bola donedávna podceňovaná: Milan, Kasso, Scorpion. Dnes nie je pochýb, že aj oni ašpirujú na tie najvyššie priečky.

    Svojou húževnatosťou sa mi veľmi páčil Bowlingman (pozor, nick bowlingman je teraz ukradnutý a keď tu vidíte také meno, tak ide o niekoho druhého). Niekoľkokrát som mu vlastnoručne odpálil jeho gangy počas online GA a on pokračoval. Vždy vedel spraviť pekné staty.

    Zaujímavý je nepochybne fliperdolphin. Otec Opportunity a zároveň dovolím si tvrdiť strojca jeho polovičného úspechu. Slabší diplomat, ale vynikajúci lovec a schopný vodca.

    Nech ale padni komu padni, najlepším hráčom pre mňa na SVK je Oxxxo. Aj keď priznávam, že je v tomto rozhodnotí zohrali veľkú úlohu sympatie.

    M.
    No nemyslim si, že je dobrý považovat někoho za jednoho z nejlepších hráčů v nějaké zemi díky jeho znalosti angličtiny ale ok

    Se zbytkem s tebou souhlasím. Každý má své chyby a v tomhle hlasování by měly zůstat osobní sympatie či antipatie stranou.

    Nicméně mě udivuje, že keď jmenuješ "novou generaci" a například hooligana, tak že se nezmíníš také o slipovi.

    Slip je pro mě jednoznačně nejlepší hráč, se kterým jsem kdy hrál a všechno co umím, umím jen a jen od něj.

    V Čechách, jak jsi řekl, je bez diskuze nejlepší zigáč, ale také bych nezapomenul na Krouhu, Pardála, Travise, Santu.

    V počtu dobrých hráčů jednoznačně vede slovensko nad českou republikou, ale třeba se to taky jednou změní, i když...když jsem viděl top20cze minulého kola, tak jsou to spíš jen takové moje vzdušné zámky

  5. #65

    Default

    Quote Originally Posted by Mororus
    Čo si dobre pamätám, tak mne osobne najviac sadol Zigáč. Ten vedel rozohrať ozajstnú partiu so všetkým čo k tomu patrí. Líška, ktorá vedela rozvrhnúť stratégiu na celé kolo, rýchlo sa vedela prispôsobiť novej situácii, výborný vodca týmu. V čechách je to pre mňa pomerne jasné.

    M.
    diky vsak uz take nejsem nejmladsi :S

  6. #66
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Mororus
    Čo si dobre pamätám, tak mne osobne najviac sadol Zigáč. Ten vedel rozohrať ozajstnú partiu so všetkým čo k tomu patrí. Líška, ktorá vedela rozvrhnúť stratégiu na celé kolo, rýchlo sa vedela prispôsobiť novej situácii, výborný vodca týmu. V čechách je to pre mňa pomerne jasné.

    M.
    jj, mozno to sam ani nevie ale mne bola velka cest hrat po jeho boku da best je da best

    Tak ako aj po Slipovom..aj on je asi naj hrac SVK

  7. #67
    Guest

    Default

    podla mna:

    SVK - Bowlingman / pre iných neni miesta lebo moc ich nepoznam

    CZE - Pardal / 23 kolom to myslim ze pekne potvrdil i ked... nieco na to mje a ten dotycny o tom vie sak...

    a este nieco niektory su myslim az moc nedocenovany a myslim si ze ich prekryvaju tiene chamtivcou

  8. #68
    Guest

    Default

    Moj top .
    SVK - Fazzzy ,zizan
    CZE - FEAR , bangboom ,pardal, skoro bych zapomel Baximek
    Dobrych hracov je spousta tak nerad nekoho urazim , když je tady nenapišu = např. vsichni co hrajou za velke teamy jako olympic a HC atd..

  9. #69
    Guest

    Default

    CZE_Suminak
    SVK_Diabolik
    jednoznacne

  10. #70
    Guest

    Default

    Va6a se po dlouhem case zase objevil na TC

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •