Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 73

Thread: 23. kolo

  1. #21

    Default

    tak najprv to predychaj.Vsetko to bol moj napad pardal s tym nema nic/bowlingman

  2. #22

    Default

    hovno vies jak to bolo s cosmom

  3. #23
    Guest

    Default

    Ja len slusne a v kratkosti dodam: ze umiestnenia boli pekne a gratulujem ale k tym incidinentom sa nejdem vyjadrovat lebo nieje vsetko tak ako sa na prvykrat zda a pocuje

  4. #24

    Default

    Ja takisto chcem pogratulovat obom a rad by som uvital aby emocie typu ze dakto je jebnuty ostali v skoncenom kole, kujebov toto je hra a sorry ale SW aj bowlingman stali vzdy v rivalite s hracmi co vam pomahali takze GA na GFT ma neprekvapilo vobec. A to ze hraci SW vam nechceli pomoct do top5 je myslim ze pre rivalov normalne. nepamatam si zeby olympici dakedy tlacili HC vyxssie ani naopak no nie? Proste emocie nechajte v tomto kole a hrajte dalej kto chce. este raz Gratulacia

  5. #25
    Guest

    Default

    Rád bych pogratuloval GodFatherTeam za to, že nám dělali výborné soupeře a za jejich krásný výsledek ať ho dosáhli s pomocí celého Olympic nebo jen Milana a Kassa. Dále pak pardálovi, který i když začal hrát později, tak úspěšně vyhrál v české republice a v neposlední řadě i nicku Storied (Standa a RudeKS), který si poctivě vybojoval druhé místo v Čechách.

    Poděkovat bych chtěl především Zizanovi a 4FEAR za to, že nám poskytli support v podobě statů, Kresorovi, který nás vzal do nej. gangu světa, všem co nám fandili a přáli nám to a obzvlášť Sulinovi, který se i přes rivalitu mezi našimi teamy zvládl s námi bavit vždy zcela slušně a normálně.

    Tohle kolo pro mě bylo obzvlášť úspěšné, je to moje nejlepší a nerad bych si zkazil jeho konec roztržkami na fóru tak obvyklými pro konce. Proto budu mírně reagovat na Oxxxův post a sice tak, že pardál vůbec nebyl u počítače když jsme na vás dali ga. Jestli vás to zajímá, tak na ga jsem šel já a bowlingman a pardál o tom vůbec nevěděl. Hned se mi dostalo urážek, že 1x1 se bojíme, ale že ga si klidně dáme, takže jsme prý noobové. Co k tomu říct...ano je to pravda! 1x1 bych s vámi nešel, protože bych měl strach že prohraju. Opodstatněný strach. Nevidím na tom nic nenormálního a pochybuji že by Kujebov, který mě tak schutí začal urážet, šel 1x1 kdyby on byl na SW a já na GFT.


    Bigem4Ever

  6. #26
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by ShadoWWarriorS
    Rád bych pogratuloval GodFatherTeam za to, že nám dělali výborné soupeře a za jejich krásný výsledek ať ho dosáhli s pomocí celého Olympic nebo jen Milana a Kassa. Dále pak pardálovi, který i když začal hrát později, tak úspěšně vyhrál v české republice a v neposlední řadě i nicku Storied (Standa a RudeKS), který si poctivě vybojoval druhé místo v Čechách.

    Poděkovat bych chtěl především Zizanovi a 4FEAR za to, že nám poskytli support v podobě statů, Kresorovi, který nás vzal do nej. gangu světa, všem co nám fandili a přáli nám to a obzvlášť Sulinovi, který se i přes rivalitu mezi našimi teamy zvládl s námi bavit vždy zcela slušně a normálně.

    Tohle kolo pro mě bylo obzvlášť úspěšné, je to moje nejlepší a nerad bych si zkazil jeho konec roztržkami na fóru tak obvyklými pro konce. Proto budu mírně reagovat na Oxxxův post a sice tak, že pardál vůbec nebyl u počítače když jsme na vás dali ga. Jestli vás to zajímá, tak na ga jsem šel já a bowlingman a pardál o tom vůbec nevěděl. Hned se mi dostalo urážek, že 1x1 se bojíme, ale že ga si klidně dáme, takže jsme prý noobové. Co k tomu říct...ano je to pravda! 1x1 bych s vámi nešel, protože bych měl strach že prohraju. Opodstatněný strach. Nevidím na tom nic nenormálního a pochybuji že by Kujebov, který mě tak schutí začal urážet, šel 1x1 kdyby on byl na SW a já na GFT.


    Bigem4Ever


    No jasne som to napísal aj s menami, iné som nespomínal ( sw) takže je to iba zaležitost týchto spomenutých ludí.Čo sa týka kujebova je to jeho reakcia takže si to musíš s ním vybavit.

  7. #27

    Default

    hezky GFT a sWWs moc hezky vysledek a pardal bowl to jse nedalo dohnad tak nevim proc ste jse tak baly

  8. #28
    Guest

    Default

    gratulujem GFT super výsledok, chlapci sú veľmi učenliný a pracovytý, mne išlo iba o jednu vec ja som niečo slúbil bigemovy a to som aj splnil


    [1. 11. 2007 11:29:39] Bigem4Ever píše: dnes je den 111, tak si to zapamatuj
    [1. 11. 2007 11:30:35] Bigem4Ever píše: zapamatuj si tenhle den
    [1. 11. 2007 11:30:50] Bigem4Ever píše: já si udělám screen i z tohoto chatu, abych se potom mohl smát tobě

    bigem od toho dna si ma naštartoval, a tým sa začala vaša prehra

  9. #29
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by kasso
    gratulujem GFT super výsledok, chlapci sú veľmi učenliný a pracovytý, mne išlo iba o jednu vec ja som niečo slúbil bigemovy a to som aj splnil


    [1. 11. 2007 11:29:39] Bigem4Ever píše: dnes je den 111, tak si to zapamatuj
    [1. 11. 2007 11:30:35] Bigem4Ever píše: zapamatuj si tenhle den
    [1. 11. 2007 11:30:50] Bigem4Ever píše: já si udělám screen i z tohoto chatu, abych se potom mohl smát tobě

    bigem od toho dna si ma naštartoval, a tým sa začala vaša prehra
    Já vim Kasso že jsi jim to tam vyhrál

    Právě ses k tomu otevřeně přiznal, takže bych poprosil aby se tu neobjevovali další posty které by milně vyvraceli úspěch gft zásluhou olympicu

    bigem4ever

  10. #30
    Guest

    Default

    tak isto gratulujem gft a aj svojim zo swws....ale dufam ze taketo incidenty sa uz nebudu opakovat

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •