Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 29 of 29

Thread: cont

  1. #21
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by BlindReason
    dar din cate vad eu generalizati si priviti chestia asta ca noua generatie de copii "tupeisti"
    nu tupeisti, aici gresesti "retarzi" e cuvantul potrivit. ia'i unui copchil de clasa 9-10 telefonu, messu sau portofelu taticului, si ala in 2 zile crapa

  2. #22

    Default

    Sunt clasa a 10-a nu am telefonul meu ..mi-a imprumutat un amic un telefon de-al lui ...pe al meu l-am distrus acum vreo juma de an ...mort de beat am cazut pe o piatra , a facut poc..portofelu` taticului ...pwhahahah sunt mai mult decat certat cu taticu` ....sa zicem ca nu agreeaza modul in care "imi traiesc viata" ...si iti spun eu...majoritatea prietenilor mei sunt exact la fel ca mine .

  3. #23
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by BlindReason
    Sunt clasa a 10-a .. mort de beat am cazut pe o piatra
    Quote Originally Posted by BlindReason
    sunt mai mult decat certat cu taticu` ....sa zicem ca nu agreeaza modul in care "imi traiesc viata"
    da chiar asa, nu pot sa imi imaginez de ce nu agreaza modul tau de viata

  4. #24

    Default

    andone...cati ani ai ? te-ai inteles perfect cu ai tai ? la cat ai pus prima data sticla de bere in gura ?...va rog frumos dragii mei...nu suntem cu mult mai jos decat ati fost voi..dar nu suntem chiar atat de jos .

    Si acum nu stiu..dar in momentul in care ai un tata care a terminat 2 facultati , amandoua cu 10 ...care nu a pus niciodata tigara in gura si alcool numai de revelion ....atunci sa vii si sa spui .

  5. #25
    Guest

    Default

    22 / nu / 15 / nu a zis nimeni ca intr'adevar sunteti mai jos, doar ca asta lasati sa se inteleaga

    nu a facut 2 fac (nu a facut nici macar una) / nu a terminat cu 10 / bea (in limitele normalului ~ nu a cazut beat mort pe o piatra nici la 46 de ani, ca sa nu mai vb de clasa a 10'a) / fumeaza

    asta ca sa nu iti ocolesc intrebarile ... acum revenim la subiect, nu inteleg de ce toti puneti accent pe educatia parintilor, uitati "gashka de tovarashi" (ca sa nu uitam totusi subiectul topicului), care are un procentaj destul de mare in educatia fiecaruia

  6. #26
    Guest

    Default

    hai, gata, nu criticatzi mereu parintzii, ca doar n-o sa-i lege ei pe copii de pat sau de mai stiu eu ce, ca sa faca doar ce doresc ei
    (parintzii).ei (presupun) ca le dau sfaturi bune (ca , deh, teoretic, nimeni nu doreste raul copilului sau) si copilul e liber sa aleaga.nu?

  7. #27
    Guest

    Default

    hey ia lasati parinti in pace....ba din cate stiu eu cu cat parinti sunt mai destepti si deschisi la minte e super misto...si va spun sigur pt k parinti mei asa sunt si uite nu fumez nu ma droghez nu beau au avut incredere in mine...app nu au 7 facultati dar si dak ar fi avut tot asa ar fi fost....

    nu conteaza cate clase are sau facultati etc...ci conteaza cum gandesc si cum isi educa copilul si metodele folosite

  8. #28
    Guest

    Default

    Sunteti departe de subiectul topicului.

    Topic inchis

  9. #29
    Guest

    Default

    bha gumele alea turbo erau ceva `nainte...totzi eram `nebuntzi dupa ele....akm ba tot felu de chesti kre mai de kre........hubba bubba)),mentos),wirgleys,supermint)))

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •