Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 43

Thread: sssssssanko;]

  1. #1
    Guest

    Default sssssssanko;]

    10 kont zostalo wyssanych(niewiadomo jak)...co admini mozecie zrobic w tej sprawie? ...bo to jest juz lekko nie do zniesienia ..nonstop jakis wał..moze czas juz zwinac interes?

  2. #2
    Guest

    Default

    Kresor jeśli dobrowolnie oddasz klucze do mieszkanie złodziejowi, to gdy pójdziesz na policję zgłosić kradzież wyśmieją Cię. Załapałeś sens mych słów? //Cihy

  3. #3
    Guest

    Default

    niiemozliwe zeby ktos spoza kregu zaufanych im ludzi mial "klucze"...

  4. #4

    Default

    Ja np niedawałem nikomu "kluczy" i tez zostałem okradziony, czyzby sprawka brazylijskich "policjantów". Ta gra schodzi na psy

  5. #5
    Guest

    Default

    Macie peszka dzieki za staty babys :P

  6. #6
    Guest

    Default

    jebac tc ...poprosz bana ahahahahahah

  7. #7
    Guest

    Default

    Oooo wreście ktoś założył mądry temat kresor masz racje napisałe do adminów że mi wyssali konto a oni najwyjaźniej leją na tc ;|

  8. #8
    Guest

    Default

    no cóż moze poprostu RA chciało odzyskac ststy za wszelką cene które wczoraj im odebralismy (uczciwie) a widocznie Ra to ci.... i nie umia grać feir mam -45k i nie wiem co dalej czekam na wyjaśnienia

  9. #9
    Guest

    Default

    haha admini chuja robia logi sa czemu nie banuja tych co ssaja najlepiej na ip

  10. #10
    Guest

    Default

    NIemożliwe zeby ktoś mi zrobił włama na konto miałem zacięzki pass komputer uzbrojimy w kasperskiego noda i avasta więc to niemożliwe zę włamali sie na konto admini macie admina frajera i tyle ja sie odreinkarnuje ;/

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •