Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
  1. #1
    Guest

    Default włam na konto i kradzież

    W dniu 4.10.2006r. ktos bezczelnie włamał sie na moje konto i zessał mnie i innych graczy Prosze Adminów o sprawdzenie logów konta ID: 1182008
    (nick juz jest zmieniony... nie moge wejsc na konto ) Prosze o pomoc - sprawdzenie logów konta i ewentualne podjęcie kroków

  2. #2
    Guest

    Default

    Widzę, że nie tylko nas to spotkało... na razie nasza sprawa ucichła Wendyy na pm już nie odpowiada...;/ pewnie dla Szwedów to sprawa zamknięta...

  3. #3
    Guest

    Default

    taa ja wysłałem maila do thoreffa juz tydzen temu i chuja zadniej odpwedzi co sie stało z kontam MrScooby ŻENADA !!!!!!!!!

  4. #4
    Guest

    Default

    Chyba nic nie zdziałamy :/ ... chyba ze ktos sie tym zainteresuje na powaznie :/ ... bo to powoli zaduzo kont sie traci.. i zostaje wyssanych nie wiadomo jak :/

  5. #5
    Guest

    Default

    5XFRIENDS..

    Jedyne co mogą zrobić to dać logi..
    RollBacka nie dadzą za ch..ja .
    Wiem bo mi gadali.
    Można już tylko mieć nadzieje, że dowiemy się kto tobie i mnie wyssał konto..

  6. #6

    Default

    Quote Originally Posted by Donperin
    taa ja wysłałem maila do thoreffa juz tydzen temu i <font color=green>***</font> zadniej odpwedzi co sie stało z kontam MrScooby ŻENADA !!!!!!!!!
    O ile sie nie myle Thorrief nie ma chwilowo neta, wiec nie licz dziw sie ze nie dostales odpowiedzi

  7. #7
    Guest

    Default

    nie chodzi mi o rollbacka... tylko jakas sprawiedliwosc powinna byc... niech ten **** zostanie ukarany... i bym chciał swoja kukle odzyskac

  8. #8
    Guest

    Default

    thx za staty

  9. #9
    Guest

    Default

    powiem tak dzis zostalem zessany ze wszytkich kont jakie byly w moim gangu czyli glowne konto i kuklaki .Gralem pierwsza edycje za kumpla i wiecej juz nieusiade do tejgryszkoda na nia czasui zdrowia lepiej sie zajac czym bardziej pozytecznym .Admini i tak nic nie zrobia wiec nie ma sensu pisac do nich olali zupelnie to co sie dzieje w tc wrrrrrr

  10. #10
    Guest

    Default

    Dzis zobaczyłem jaki nick ma konto skradzione... chciałem sie zalogowac... i widze komunikat... Pozwalałeś sobie na zbyt wiele, lokalna policja straciła cierpliwość. Teraz zajmą się Tobą służby federalne, nie masz już życia w CrimCity - ZOSTAŁEŚ ZBANOWANY!
    Moze i dobrze ze ban... nikt chociaz tam nie wbije... ale chyba lepiej takze zbanowac konto osoby ktora mnie zessała... :/

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •