Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 43

Thread: sssssssanko;]

  1. #11
    Guest

    Default

    RiE teraz widzisz jak sie czuja ludzie ktorych ty wyssales

  2. #12
    Guest

    Default

    no comment, wlam na konto ciekawe przez co skoro zapewniam ze pasa w zaden legalny lub nielegalny spoosb ine pozwolilem sobie zabrac.
    Pare slow o TC:
    w 5-10 edycji bylo o co grac...
    te edycje sa niestety albo ustawiane przez adminow albo z bugami
    wiecej nie zagram, dalismy rade ra, to oni muszac dac poprzez adminow...
    bez komentarza

    Pozdrawiam cale stare wwi...

  3. #13
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by cr3ew
    no comment, wlam na konto ciekawe przez co skoro zapewniam ze pasa w zaden legalny lub nielegalny spoosb ine pozwolilem sobie zabrac.
    Pare slow o TC:
    w 5-10 edycji bylo o co grac...
    te edycje sa niestety albo ustawiane przez adminow albo z bugami
    wiecej nie zagram, dalismy rade ra, to oni muszac dac poprzez adminow...
    bez komentarza

    Pozdrawiam cale stare wwi...
    Ej tam nie wytrzymałam , musze sie wtrącić !
    Skoro takie fakty to ktoś dobrze wie , ze nie ma teraz Thorra z panelem i sobie robi co chce .Myślę ,że ktoś z TCCREW pomaga włamywać się na konta ewentualnie haker robi sobie z na serwach co chce ...
    Jeśli się mylę to bardzo prosze o naprowadzenie mnie na właściwy trop.

  4. #14
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by RiE
    NIemożliwe zeby ktoś mi zrobił włama na konto miałem zacięzki pass komputer uzbrojimy w kasperskiego noda i avasta więc to niemożliwe zę włamali sie na konto admini macie admina frajera i tyle ja sie odreinkarnuje ;/
    hehe rie pojeblo Cie z tymi anty wirami ;d 3 na raz ? to chuj zrobia lepiej miec 1 i dobry czyli kasperski

  5. #15
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by songoku98
    Quote Originally Posted by RiE
    NIemożliwe zeby ktoś mi zrobił włama na konto miałem zacięzki pass komputer uzbrojimy w kasperskiego noda i avasta więc to niemożliwe zę włamali sie na konto admini macie admina frajera i tyle ja sie odreinkarnuje ;/
    hehe rie pojeblo Cie z tymi anty wirami ;d 3 na raz ? to <font color=green>***</font> zrobia lepiej miec 1 i dobry czyli kasperski
    Rie w dalszym ciągu czekam ,jak jesteś dobry to zwiń moje konto
    Loguję się na 3 kompach , 2 mają antywirusy , 1 nie .

  6. #16
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by BoOoMnAkOmBaJnIe
    Macie peszka dzieki za staty babys :P
    przyklad typowego debilizmu niedlugo staty odzyskamy a wy zaplaczecie pozdrow leafara ( czy jak mu tam)

  7. #17
    Guest

    Default

    @RiE: A Deathit ma takie zabezpieczenia co Ty? ;>

    @Kamysia: W jakim celu ktoś z TC crew miałby włamywac się na konto? Dla marnego 1st? I co dalej? Podzieliłby się z wygranym nagrodą, którą i tak nie wiadomo czy dostanie?

    Bardziej odpowiada mi ten haker. Pewnie jest jakiś błąd w skryptach. No teraz już mogę przyznać, że tyle kradzieży nie może być dziełem jakiegoś dzieciaka, który rozsyła keyloogery i tworzy fałszywe strony.

    A więc Thorr czekamy na Twój powrót xD

  8. #18
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Cihy
    @RiE: A Deathit ma takie zabezpieczenia co Ty? ;>

    @Kamysia: W jakim celu ktoś z TC crew miałby włamywac się na konto? Dla marnego 1st? I co dalej? Podzieliłby się z wygranym nagrodą, którą i tak nie wiadomo czy dostanie?

    Bardziej odpowiada mi ten haker. Pewnie jest jakiś błąd w skryptach. No teraz już mogę przyznać, że tyle kradzieży nie może być dziełem jakiegoś dzieciaka, który rozsyła keyloogery i tworzy fałszywe strony.

    A więc Thorr czekamy na Twój powrót xD

    Właśnie poczekamy ,zobaczymy i myślę , że wyjaśni się czy ktoś z TCCrew maczał w tym palce czy nie .
    Mógłby Thorr już pojawić się.
    Myślę, że padnie przy kompie jak zobaczy co się dzieje :P

  9. #19
    Guest

    Default

    Nie moge normalnie widac ze RA nie moze przebolec tego ze dostali oklep wiec trzeba bylo posluzyc sie adminem zeby wyssac innych .. ZAL za takie cos powinni zostac zbanowani po po koleji dozywotnio ...wyssanie 10 kont to naprawde zbieg okolicznosci ... tak samo podobnym zbiegiem okolicznosci jest to ze konta zostaly wyssane dzien po tym jak przegrali ...

  10. #20
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by TwoFaG
    Nie moge normalnie widac ze RA nie moze przebolec tego ze dostali oklep wiec trzeba bylo posluzyc sie adminem zeby wyssac innych .. ZAL za takie cos powinni zostac zbanowani po po koleji dozywotnio ...wyssanie 10 kont to naprawde zbieg okolicznosci ... tak samo podobnym zbiegiem okolicznosci jest to ze konta zostaly wyssane dzien po tym jak przegrali ...
    Nie ma DOWODÓW, nie ma oskarżeń

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •