Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 43

Thread: sssssssanko;]

  1. #21
    Guest

    Default

    Cihy jak to wytlumaczysz ? bo ja widze w tym super zbieg okolicznosci ...a i dodam jeszcze ze konta zostaly wyssane tylko tych graczy co wczoraj walili ... tez zbieg okolicznosci ...

  2. #22
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by TwoFaG
    Nie moge normalnie widac ze RA nie moze przebolec tego ze dostali oklep wiec trzeba bylo posluzyc sie adminem zeby wyssac innych .. ZAL za takie cos powinni zostac zbanowani po po koleji dozywotnio ...wyssanie 10 kont to naprawde zbieg okolicznosci ... tak samo podobnym zbiegiem okolicznosci jest to ze konta zostaly wyssane dzien po tym jak przegrali ...
    Najpierw sie dowiedz a pozniej oskarzaj jak to powiadaja Stfuu n000b!!

  3. #23
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by BoOoMnAkOmBaJnIe
    Najpierw sie dowiedz a pozniej oskarzaj jak to powiadaja Stfuu n000b!!
    nie bede tego komentowal ... ani wiecej ... po co za duzo mowic czasem trzeba sie powstrzymac

  4. #24
    Guest

    Default

    Ja juz kużwa mam ochote klnąc na tym forum bo to zenadą sie staje...powiem to co Rie nie mozliwe ku*wa jest to zeby mi ukradli konto jakims programem:/ kompa ma mzabezpieczonego i wogole.. to co? duchy? ... w chuja lecicie:/ Admini siedza i pierdza w stolek;/... -40k zonk jak ch*j !;/... to nie jest gra, i jak dalej tak ma bycto chyba podziekuje i chya nie tylko ja bo to cos nie tak sie dzieje:\ eh!

  5. #25
    Guest

    Default

    Ja powiem tak zaden admin jak narazie sie nie wypowiedzial bo leja na to a thora niema i nie ma juz odpowiedzialnych poza nim adminow

  6. #26
    Guest

    Default

    poprotu co tu duzo mówic polacy grajacy w RA sa nikim a co do wyssanych konto to poczekajmy napewno coś z tym zrobia! mam taka nadzieje bynajmniej ze nie oleja tego

  7. #27
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by TwoFaG
    Nie moge normalnie widac ze RA nie moze przebolec tego ze dostali oklep wiec trzeba bylo posluzyc sie adminem zeby wyssac innych .. ZAL za takie cos powinni zostac zbanowani po po koleji dozywotnio ...wyssanie 10 kont to naprawde zbieg okolicznosci ... tak samo podobnym zbiegiem okolicznosci jest to ze konta zostaly wyssane dzien po tym jak przegrali ...

    Zastanow sie co piszesz ja jestem z Ra i moje konto rowniez wyssano pozdro

  8. #28
    Guest

    Default

    Także i ja mam nadzieję, że zrobią coś w naszej i innych kont sprawie... bo to co się dzieje to poprostu Żenua;/

  9. #29
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Altabazar
    Quote Originally Posted by TwoFaG
    Nie moge normalnie widac ze RA nie moze przebolec tego ze dostali oklep wiec trzeba bylo posluzyc sie adminem zeby wyssac innych .. ZAL za takie cos powinni zostac zbanowani po po koleji dozywotnio ...wyssanie 10 kont to naprawde zbieg okolicznosci ... tak samo podobnym zbiegiem okolicznosci jest to ze konta zostaly wyssane dzien po tym jak przegrali ...

    Zastanow sie co piszesz ja jestem z Ra i moje konto rowniez wyssano pozdro
    Ra ma w dupie polakow dla nich jestescie pionkami do robienia fk taka prawda ;]

  10. #30
    Guest

    Default

    A nie dziwne jest to ze konta RA zostaly ssanie kilka dni wczesniej ?? SAm jestem ofiara ;/ wiec prosze nie pieprzyc ze to ra ;/ Prosze adminow o interwencje bo 20 kont to juz nie przypadek ;/ szacunek dla Oriona ktory stara sie cos zrobic

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •