Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 31 to 40 of 43

Thread: sssssssanko;]

  1. #31
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by songoku98
    Quote Originally Posted by Altabazar
    Quote Originally Posted by TwoFaG
    Nie moge normalnie widac ze RA nie moze przebolec tego ze dostali oklep wiec trzeba bylo posluzyc sie adminem zeby wyssac innych .. ZAL za takie cos powinni zostac zbanowani po po koleji dozywotnio ...wyssanie 10 kont to naprawde zbieg okolicznosci ... tak samo podobnym zbiegiem okolicznosci jest to ze konta zostaly wyssane dzien po tym jak przegrali ...

    Zastanow sie co piszesz ja jestem z Ra i moje konto rowniez wyssano pozdro
    Ra ma w nosie polakow dla nich jestescie pionkami do robienia fk taka prawda ;]
    hehe pan wszechwiedzacy...

  2. #32
    Guest

    Default

    Mysle ze nie ma co bezpodstawinie oskrazac graczy z RA, tym bardziej nie majac jakichkolwiek dowodow. Czesc z nich rowniez zostala wyssana, chocby dzis wlamano sie na konto Titussa, ma - 20 k
    Mysle ze jest jakas dziura w tc, tak jak pisal Cihy (...) A ktos to wykorzystuje wiadome, dla swoich celow, stad tyle kradziezy w ostatnim czasie
    Zreszta...
    Calkiem niedawno ktos mi napisal : tc jest dziurawe jak sito.
    Teraz zaden gracz nie jest bezpieczny, nie pomoga zadne znakomite zabezpieczenia... Paranoja, najlepiej przestac grac, bo po co i na co? Dla hackera?

  3. #33
    Guest

    Default

    titussa wyssali dla picu zeby na nich nie szly podejrzenia...pewnie i tak shobo zawinal staty... szwedy zawijajcie interes :P
    jak nie bedzie rollbacka zycze powodzenia w dalszym zarabianiu....

  4. #34
    Guest

    Default

    kreso, bla bla bla! Daj jakis dowod! (...)

  5. #35
    Guest

    Default

    nie mam dowodow ...juz okolo 30 kont zostalo wyssanych...gdzie sa tte staty?? bo ktos musial sie niezle nachapac...

  6. #36
    Guest

    Default

    No i się zajebiście nachapał;/ pewnie przelal ktoś na kukly, i jak sprawa ucichnie a znając życie tak będzie;/ to zacznie przelewać i tym sposobem wygra ede;/

  7. #37
    Guest

    Default

    zal ...

    co tu wiecej pisac?

  8. #38
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by KibiceRealu
    Także i ja mam nadzieję, że zrobią coś w naszej i innych kont sprawie... bo to co się dzieje to poprostu Żenua;/
    Quote Originally Posted by KibiceRealu
    Ciekawe czemu mi nigdy nie jebneli konta ale wam tak ..

    Wystarczy wejść na jakąś stronke już nawet nie związaną z TheCrims i masz zepewnionego keyloggera...
    Chcesz grać bezpiecznie w tą gre?
    Wchodź tylko na www.thecrims.com i na www.thecrims.com/forum/
    Ale przyznam, że jednak nadzbyt ostrożnym być nie można i że faktycznie kradnięcie kont w taki sposób jest duże w ilościach..
    Nic się nie poradzi..


    By Polandes
    I się doczekałeś...

    Nie wiem czy zrobią coś w tej sprawie, ja czekam od 34 dnia TC, w 33 dniu miałem top 36 na samych statach... Czas ucieka, czy jest sens dalej grać bo roolbacku??
    Dostałem tylko taką odpowiedź od adminów:
    Quote Originally Posted by KibiceRealu
    From: Thorrief
    To: CieniasekFiFi
    Posted: 24 Sep 2006 12:46
    Subject: Re: Kradzież konta

    Przykro mi, nie mogę nic zrobić. Szwedzi spieprzyli cały system administrowania stronąi mam związane ręcę dopóty, dopóki nie zachce im się tego naprawić.
    Quote Originally Posted by KibiceRealu
    From: Wendyy
    To: CieniasekFiFi
    Posted: 28 Sep 2006 04:57
    Subject: Re: Kradzież konta fifilekmotylek

    Thorrief ma racje, chwilowo cały system admonowania jest zawieszony , a do tego Thorr ma jakies problemy z łączem internetowym. Więc obawiam, sie ze bedziesz musiał(a) jeszcze zaczekac. Jesli spotkam Thorriefa na jakims komunikatorze to zaraz go zapytam o twoja sprawę.

    Pozdrawiam
    Wendyy
    Zobaczcie na daty odpowiedzi...

    Widocznie admini narazie potrafią zamykać tylko posty (o kradzieży kont zamknęli chyba już z 10 postów, z zakończeniem:
    Quote Originally Posted by KibiceRealu
    Wern
    Community Crew

    Joined: 06 Apr 2005
    Posts: 75
    Location: TUREK / POLAND

    Temat prowadzi do bezsensownych dyskusji. Wiec zrobie to co najbardziej lubie

    PS: Ale fajnie nie?

  9. #39
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by BoOoMnAkOmBaJnIe
    Macie peszka dzieki za staty babys :P
    i co nie widac ze to ludzie z RA...po co sie klocici tu BoooM fantastyczniue podziekowal Nam za statsy i tyle!!!poprostu zenada..i nic wiecej..pozdroOoO kreska racja mogliby juz zwinac ten caly interes.bo juz nic wiecej nie zarobia)

  10. #40
    Guest

    Default

    zarobia,zarobia...chyba na tych graczach top10 zarobia mniej niz noobkach po 1k respa...bo tamci wychodza co chwila z pierdla;p

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •