Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 34
  1. #11
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by WojoVayaaBartlg
    poprostu parodia!!!!!!!!!!!!!!! i co oni moga zrobic rollbacka co nam to da tylko ststy nam oddadza a co z dragami co z kasa która (złodziej) wydał w staty! COFNIJCIE EDE O 8 DNI
    czemu o 8 dni??
    Mi zajebali konto 33 dnia, zmienili nick, hasło, maila, wyssali i skasowali, ssali nawet wtedy gdy Thorieff sprawdzał logi...
    Może niech najpierw zrobią coś z kradzieżami, a później cofną edę lub puszczą ją od nowa. Ale najpierw niech coś zrobią z kradzieżami, bo co ci to da, jeśli znów cię wyssają :-/

  2. #12
    Guest

    Default

    Widzę że jest kolejna wyssana osoba niedługo żeby być w top 10 poland potrzeba będzie 2 k respa jeśli admini nic niezrobią

  3. #13
    Guest

    Default

    hehe bez jaj tych chu**** z polski którzy graja w RA nie wyssaja bo nie będa mili z kim fk robic

  4. #14
    Guest

    Default

    J.E.B.A.C TC bo to C.H.U.J.A warta taka gra!

    dobrze ze sam nie gram

  5. #15
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by D4rkLord
    J.E.B.A.C TC bo to C.H.U.J.A warta taka gra!

    dobrze ze sam nie gram
    Myślę , że nie ma po co bluzgać ...chociaż rozumiem doskonale w jakim znajdujecie się nastroju.
    Trzeba poprostu cierpliwie poczekać na powrót Thorriefa może on dogada sie ze Szwedami i wyjaśni zaistaniałą sytuację.
    Jeśli macie jakieś dowody , podejrzenia to malujcie tu na forum.
    Może to ułatwi namierzenie złodzieji.

  6. #16
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Kamysia
    Quote Originally Posted by D4rkLord
    J.E.B.A.C TC bo to C.H.U.J.A warta taka gra!

    dobrze ze sam nie gram
    Myślę , że nie ma po co bluzgać ...chociaż rozumiem doskonale w jakim znajdujecie się nastroju.
    Trzeba poprostu cierpliwie poczekać na powrót Thorriefa może on dogada sie ze Szwedami i wyjaśni zaistaniałą sytuację.
    Jeśli macie jakieś dowody , podejrzenia to malujcie tu na forum.
    Może to ułatwi namierzenie złodzieji.
    Od 24 września nikt nic nie zrobił z moim i nnych znajomych kontami...
    Thorr tylko napisał:
    Quote Originally Posted by Kamysia
    From: Thorrief
    To: CieniasekFiFi
    Posted: 24 Sep 2006 12:46
    Subject: Re: Kradzież konta

    Przykro mi, nie mogę nic zrobić. Szwedzi spieprzyli cały system administrowania stronąi mam związane ręcę dopóty, dopóki nie zachce im się tego naprawić.
    A Wendyy:
    Quote Originally Posted by Kamysia
    From: Wendyy
    To: CieniasekFiFi
    Posted: 28 Sep 2006 04:57
    Subject: Re: Kradzież konta fifilekmotylek

    Thorrief ma racje, chwilowo cały system admonowania jest zawieszony , a do tego Thorr ma jakies problemy z łączem internetowym. Więc obawiam, sie ze bedziesz musiał(a) jeszcze zaczekac. Jesli spotkam Thorriefa na jakims komunikatorze to zaraz go zapytam o twoja sprawę.

    Pozdrawiam
    Wendyy
    Czekać?? Na co?? Aż się skończy eda i wygra jakiś rumun albo brazyl?? Admini umią tylko zamykać posty. Ta eda to paranoja!!!

  7. #17
    Guest

    Default

    Chwilowo... buahahaha Chwila trwa 53 dni TC Żenada!!!
    Zamiast grać zostało nam forum...
    I tak trzeba uważać żeby jakiś mądry admin nie zamknął postu...

  8. #18
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by CieniasekFiFi
    zamknął postu...
    Raczej tematu

  9. #19
    Guest

    Default

    SzumiCarlo wspolczuje wiem ile sie napracowaliscie ... WWI the best co wygralismy to wygralismy niestety za dobrze na poszlo to ...

  10. #20
    Guest

    Default

    Polska dokopała Ra to odrazu trza było zessac całe prakrycznie WWI czesc Ka:/ poprostu parodnia no ale cóz takie życie nikt nam nie odda 20 dni spedzonych przy TC a jak oddadza to będzie cud / / wojo// jak jakies błedy to sorka jestem pijany:/

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •