Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
  1. #1
    Guest

    Default Panel, zlodziej (...) kto winny??

    [15:46:52] xxxx a dit : no podobno panel adm ukradl ktos


    To plotka czy FAKT???

    Teraz nasuwa sie pytanie, skad te wszystkie info na stronie startowej the crims, o zmianach hasel np.

    To by wiele wyjasnialo, skad tyle wlamow, tylko kto jest winny?

  2. #2
    Guest

    Default Re: Panel, zlodziej (...) kto winny??

    Zatkało mnie ;/ wiedziałem ze złodzieje są na TC, i oszusci:/... e szkoda słow na to co pykacie ja stracilem przez was tyle dni:/....no ale coż chcoiaz tyle ze oddaliscie mi statki))

  3. #3
    Guest

    Default Re: Panel, zlodziej (...) kto winny??

    Quote Originally Posted by BoWeMnieJestSeX
    Zatkało mnie ;/ wiedziałem ze złodzieje są na TC, i oszusci:/... e szkoda słow na to co pykacie ja stracilem przez was tyle dni:/....no ale coż chcoiaz tyle ze oddaliscie mi statki))

    Oddali Ci?? a nam;/ co oni sobie w chuja lecą;/

  4. #4
    Guest

    Default

    Teraz podstawowa sprawa mianowicie: jesli nawet gra mialaby byc cofnieta jak twierdza niektorzy do 80 dnia to im dluzej admini z tym zwlekaja tym ciezej bedzie im to zrobic. Wiadomo ze kazdy dzien tc to dla nich zarobek, a kto lubi oddawac pieniadze? Poza tym wina za caly incydent w tym przypadku powinien zostac obarczony nie tylko ow "hajkier" ale rowniez admin, ktoremu panel zwedzono, gdyz to admini powinni sie najbardziej ze wszystkich pilnowac, aby nie dochodzilo do podobnych sytuacji.
    Zdajcie sobie sprawe w koncu, ze wielu graczy nie przesypia nocy, zawala wiele spraw w zyciu prywatnym, a czasem i zawodowym, aby osiagnac w tej grze jekies wyniki. To tyle ode mnie.

  5. #5
    Guest

    Default

    yozi jezeli to jest prawda to jestem w szoku

  6. #6
    Guest

    Default

    Też o tym tym myślałem i wpadlem na takie rozwiązanie jak napisała Yozeda

  7. #7
    Guest

    Default

    chuj w dupe kurwa mać, gdzie 150k respa ? i 5mln hery ? ładnie w chuja przypierdalacie, banda ....... nara ..... i złodzieje.

  8. #8
    Guest

    Default

    Ciekawe czemu obecne top3 polski nie stracilo kont A napewno ssal polak ciekawe ktory ps. Co do zwrocenia statow po chuj one komu ? Gdzie kasa i dragi, a znajac zycie w ta noc lub nastepna znowu konta zostana wyssane

  9. #9
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by s0ngoku98
    Ciekawe czemu obecne top3 polski nie stracilo kont A napewno ssal polak ciekawe ktory
    Oj songoku ty jestes bardziej gÓpi niz myslalam ja was wyssalam tak tak to ja :P

  10. #10
    Guest

    Default

    podobno macie logi na tych swoich jebanych serverach, wiec zwracać wszystko co do jednej jednoski. CHUJ a nie logi kurwa.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •