Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 4 of 4

Default arkadaşlar 2 aciiiiiiL sorum olacaktı.

1. bu clon yapmak için 9 tane hotmail almam lazım TÜRK gangıster kardeş saolsun aydınlattı beni mynet ten al en kolayı öyle dedi de google a ne yazayım nereye gireyim de alayım bu maili bir adres tarif gösterirseniz çok iyi olur...bir de forum yabancı bazı mevzuları anlamıyorum TÜRKÇE ye çeviremiyormuyuz...ben şu suruyu 3 yapıyım birde ben gece kulübümde uyuşturucu satışa çıkarıyorum ama gece hayatına ak diyor giriyorum ama benim gece kulübümü göremiyorum yoksa görmek olayı yokmu bu sorularıma cvp lar çok iyi gelecek saolasınız şimdiden.....

Guest

google a neden giriyosun mynetten hesap alıcaksan www.mynet.com mynetten alıcaksan eğer.

forumun türkçe kısmı sadece burası ( off topic other languages ve feedback other languages hariç) bunun haricinde türkçeye çeviremezsin oyundaki gibi.

gece hayatına bastığında orda bi arama yeri var mekan bul yazıyo kendi mekanının ismini yaz ara de karşına çıkan sonuçlara veya sonuca bak kendi barının ordaki yeşil büyük artı işaretine bas mouse u üstüne tuttuğunda sık kullanılanlara ekle yazar ona bas
    bundan sonra her gece hayatına basışında kendi barını görürsün

Quote Originally Posted by turkaurelio
    google a neden giriyosun mynetten hesap alıcaksan www.mynet.com mynetten alıcaksan eğer.

forumun türkçe kısmı sadece burası ( off topic other languages ve feedback other languages hariç) bunun haricinde türkçeye çeviremezsin oyundaki gibi.

gece hayatına bastığında orda bi arama yeri var mekan bul yazıyo kendi mekanının ismini yaz ara de karşına çıkan sonuçlara veya sonuca bak kendi barının ordaki yeşil büyük artı işaretine bas mouse u üstüne tuttuğunda sık kullanılanlara ekle yazar ona bas
    bundan sonra her gece hayatına basışında kendi barını görürsün
    eyvallah TÜRK kardeşim hallettim sayende hepsini saolasın

Guest

http://uyeler.mynet.com/login/?login...ormname=eposta

bu linke direk tıkla çıkması lazım ayrıca www.mynet.com ana sayfasında sol üst tarafta bi email iconu var ona basıp giriş yapabilirsin

sorcağın başka soru varsa bu başlık altında sor başka yeni konu açmana gerek yok